امروز : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    113414

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    9:09 | ۲۹ مرداد ۱۴۰۱

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

ترکمن نیوز: مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان با بیان اینکه بانوان هنرمند در استان گلستان دارای ظرفیت های بالقوه و توانمندی های ویژه می باشند و همین امر در موفقیت آنان تاثیرگذار بوده است، گفت: مسائل و مشکلات زنان باید به دست خود آنان حل و فصل شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  آزاده رجبی در نشست با بانوان فعال و فرهیخته شهرستان ترکمن اظهار کرد: کارآفرینان نقش اساسی را در اقتصاد کشور دارند.

وی افزود: نیازهای زنان شاغل سرپرست خانوار، بدسرپرست و کارآفرین از جمله مکان مناسب، پرداخت تسهیلات، دریافت مجوزها بصورت ویژه پیگیری خواهد شد.

رجبی با تاکید بر توجه ویژه به روستاها ادامه داد: زنان روستایی نقش مهمی در فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی خانواده دارند و توان‌افزایی و مهارت‌آموزی آنها از اهمیت بسزایی برخوردار است و می‌تواند موجب شناخت استعداد‌ها و توسعه هدفمند اشتغال زنان در روستاها گردد.

در این نشست هریک از حاضرین مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند و همچنین بیان کردند که توانمندی ها و پتانسیل های بالقوه زیادی در شهرستان ترکمن وجود دارد که با ایجاد بسترهای مناسب و زمینه سازی اشتغال و توسعه ، شاهد رشد بیشتری در این حوزه خواهیم بود .

جلسه با بانوان فعال و فرهیخته شهرستان ترکمن ( اجتماعی، فرهنگی، کارآفرین، هنری و ورزشی) با حضور خانم رجبی مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری ، عایشه اونق معاون برنامه ریزی فرمانداری ترکمن و مدعوین جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

گزارش از: آرزو بسیا

آزاده رجبی مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری گلستان، عبدالحمید دین معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری ترکمن ، عایشه اونق معاون برنامه ریزی فرمانداری ترکمن و هیات همراه از توانمندی های بانوان در مشاغل پرورش گل و گیاه، تولیدی پوشاک زنانه و بچگانه، حصیربافی، اردوگاه دانش آموزی در جزیره آشوراده بازدید نمودند.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز