عبدالله اف سفیر ازبکستان 300x188 - مشارکت داوطلبانه بیش از 100 هتل ازبکستان برای دوران قرنطینهترکمن نیوز: سفیر جمهوری ازبکستان در ایران گفت: بیش از ۱۰۰ هتل در این کشور برای مشارکت در امر قرنطینه تجار و شهروندان تبعه ازبکستان در بازگشت از کشورهای خارج داوطلب شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛    بهادر عبدالله اف در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: بر اساس تصمیمات کمیسیون ویژه پیشگیری جمهوری ازبکستان در جهت مبارزه با شیوع ویروس کرونا در بین مردم این کشور، شهروندان ازبک، تجاری که اقامت دائم دارند و تمامی اتباع ازبکستان در بازگشت از کشورهای دیگر به ازبکستان، می‌توانند دوره‌ی قرنطینه را با هزینه شخصی در هتل‌های داوطلب ازبکستان سپری کنند.

وی افزود: بر اساس گزارش کمیته دولتی توسعه گردشگری ازبکستان لیستی از هتل‌هایی که امکانات و شرایط مناسب برای اسکان شهروندان با تمامی الزامات قرنطینه تهیه شده است تا با پذیرش آنان در این هتل‌های داوطلب بتوانند دوره قرنطینه را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بگذرانند و در صورتی که تست کرونای آنان مثبت باشد بلافاصله برای درمان به بیمارستان مخصوص بیماران کرونایی انتقال می‌یابند.

های ازبکستان 300x188 - مشارکت داوطلبانه بیش از 100 هتل ازبکستان برای دوران قرنطینهعبدالله اف تاکید کرد: در مجموع ۱۳ هتل با ۵۹۹ تخت به ارزش ۳۰۰ هزار سوم، ۵۴ هتل با ۴۲۵۶ تخت بین ۳۰۱ تا ۵۰۰ هزار سوم و ۳۵ هتل در مجموع با ۳۶۱۶ تخت با مبلغ ۵۰۱ هزار سوم برای اقامت و گذراندن دوره قرنطینه با تمامی امکانات بهداشتی در نظر گرفته شده است.

سفیر جمهوری ازبکستان در ایران خاطرنشان کرد: برای پیشگیری از شیوع کرونا در بین مردم تمامی پروتکل‌های بهداشتی در این هتل‌ها مهیا شده است و شهروندان می‌توانند با یک پرواز مستقیم به جمهوری ازبکستان در این هتل ها با پایین‌ترین و مناسب‌ترین قیمت در نظر گرفته شده تا پایان دوره قرنطینه اقامت داشته باشند.

وی در خاتمه یک بار دیگر تاکید کرد: تمامی موارد بهداشتی در این هتل‌ها اجرا شده، امنیت شبانه‌روزی میهمانان تامین می‌شود و در صورتی که ظرفیت هتل‌های در نظر گرفته تکمیل شود، هتل‌های بیشتری به این لیست پذیرش افزوده و به روزرسانی خواهد شد.

گزارش از: یاشار نیازی

 

 

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۹

۱۸ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78591

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک