امروز : دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

خلیلی 3 300x199 - مسعود خلیلی به عنوان رئیس فدراسیون سوارکاری ابقا شد+عکسترکمن نیوز – در انتخاباتی عجیب، بدون حضور نماینده وزارت ورزش، «مسعود خلیلی» بدون رقیب برای 4 سال دیگر به عنوان رئیس فدراسیون سوارکاری کشور ابقا شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری از ساعت 10 صبح امروز در سالن جلسات کمیته ملی المپیک آغاز شد.

روز گذشته وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده بود که این انتخابات تا 31 خرداد به تعویق افتاده و امرزوز نیز نصرالله پریچهره سرپرست دفتر امور مشترک فدراسیونهای ورزشی تاکید کرده بود که به دلیل شکایت کاندیداها و برگزاری عادلانه انتخابات این مجمع انتخاباتی تا 31 خرداد ماه به تعویق افتاده، اما فدراسیون سوارکاری اقدام به برگزاری انتخابات کرد و اعضای مجمع در آن شرکت کردند. 48 نفر از 56 نفر اعضا در مجمع حضور دارند.
در حالیکه هیچ نماینده ای از وزارت ورزش و جوانان در این انتخابات حضور نداشت، طاهره طاهریان نایب رئیس زنان کمیته ملی المپیک به عنوان نماینده کمیته در این انتخابات حضور یافت.
با توجه به غیبت نماینده وزارت ورزش، در ابتدای جلسه برای انتخاب رئیس مجمع از اعضا رای گیری شد و طاهریان با رأی اعضای شرکت کننده نیز به عنوان رئیس مجمع انتخاب شد ولی وی ریاست مجمع را قبول نکرد و دلاوری، نماینده نیروهای مسلح ریاست مجمع را برعهده گرفت.
در این انتخابات 3 نفر به نام های مسعود خلیلی، محمد کاظمیان و محمد اسد مسجدی تایید صلاحیت شده بودند که فقط مسعود خلیلی رئیس فدراسیون سوارکاری در مجمع حضور یافت و دو کاندیدای دیگر غایب بودند.
محمد کاظمیان دیگر نامزد انتخابات نیز که خواستار تعویق شده بود، پس از مواجه شدن با مجمع به سرعت راهی وزارت ورزش شد. همچنین محمداسد مسجدی دیگر نامزد فدراسیون شرکت نکرد.
بدین ترتیب انتخابات با حضور تنها یک کاندیدا یعنی مسعود خلیلی رئیس فدراسیون سوارکاری برگزار شد و در پایان انتخابات و پس از رای گیری از 47 رای ماخوذه، خلیلی 45 رای کسب کرد تا برای 4 سال دیگر در سمت رئیس فدراسیون سوارکاری ابقا شود.

2 رای باطله هم در صندوق انداخته شد.

با این اوصاف امروز مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری برگزار شد اما مشخص نیست با توجه به مخالفت وزارت ورزش، نتیجه مجمع امروز ملاک خواهد بود یا نه! به خصوص که در جریان برگزاری مجمع نصرالله پریچهره سرپرست دفتر امور مشترک فدراسیونهای ورزشی مجدد بر لغو مجمع و برگزاری با تاخیر آن تاکید کرد.
منابع: مهرنیوز – راه دانا
اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز