امروز : پنجشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    31980

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    21:11 | ۱۹ مرداد ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

کشتی ساحلی قهرمانی ایران در بندرگز معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد 300x217 - مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی ایران در بندرگز با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داداخبار ورزشی– ترکمن نیوز- مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی کشور با حضور ورزشکارانی از استان های مختلف در شهر ساحلی بندرگز از توابع استان گلستان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، این رقابت ها در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در مجموعه ورزشی ساحلی بندرگز برگزار شد که تیم مازندران قهرمانی هر سه رده سنی را از آن خود کرد.
در رده بزرگسالان و در وزن 70 کیلوگرم علی رحمانی از مازندران به مقام قهرمانی رسید، حامد شاهکلایی از استان اردبیل دوم و مجید ساده از خراسان رضوی و محمد جواد میرزاییان از لرستان مشترکا سوم شدند.
بر پایه این گزارش در وزن 80 کیلوگرم محسن عباسی از استان البرز بر سکوی نخست ایستاد؛ میلاد مهدی زاده از تهران به مقام دومی بسنده کرد و حسن بیرانوند و علی شفیع زاده از مازندران سوم شدند.
همچنین در وزن 90 کیلوگرم مسابقات کشتی ساحلی ایران هادی وفایی از همدان قهرمان شد، فرزاد قهرمانی از کرمانشاه نایب قهرمانی را از آن خود کرد و علی نجاتی از گلستان ب و علیرضا وظیفه شناس از خراسان رضوی به طور مشترک سوم شدند.
در وزن مثبت 90 کیلوگرم پویا رحمانی از فارس قهرمان شد، جابر صادق زاده از مازندران به مقام دوم رسید و مصطفی روشن بخش از گیلان و محمد مرادی از کرمانشاه مشترکا سوم شدند.
در رده بندی تیمی این رده مازندران با 68 امتیاز قهرمان شد، البرز و تهران نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.
این گزارش حاکیست در مسابقات رده سنی جوانان؛ وزن 60 کیلوگرم امید سرلک از لرستان قهرمان و علی اصغر قنبری از استان البرز نایب قهرمان شد؛ اشکان همتی از تهران و ابراهیم بابا خانی از زنجان نیز مشترکا سوم شدند.
در وزن 70 کیلوگرم سهیل پرسته از گیلان قهرمان و علیرضا حسنی از تهران نایب قهرمان شد، محمد امین حسنی از استان زنجان و علیرضا اشکیور از مازندران به مقام سومی مشترک این وزن رسیدند.
در وزن 80 کیلوگرم عبدالله شیخ اعظمی از مازندران قهرمان و عرفان تاراوی از خراسان رضوی نایب قهرمان شد، سجاد وحید زمان از استان آذربایجان شرقی و امیر محمد مختاری از همدان به مقام سوم این رقابتها بسنده کردند.
در وزن مثبت 80 کیلوگرم عرفان جعفری از مازندران قهرمان و سجاد لونی از لرستان دوم شدند و عنوان سومی این وزن مشترکا به سعید سلطانی از تهران و علی شاه ملکی از توابع تهران رسید.
در بخش تیمی جوانان مازندران با 71 امتیاز قهرمان شد و تیم های لرستان با 52 و تهران 45 امتیازی دوم و سوم شدند.
در رده سنی نوجوانان این مسابقات؛ وزن 60 کیلوگرم علیرضا حیدری از خراسان شمالی قهرمان و سجاد جوکار از خوزستان نایب قهرمان شد؛ مقام سوم مشترک این وزن نیز به علی اکبر محمد پور از مازندران و علیرضا طهمورثی از توابع تهران رسید.
در وزن 70 کیلوگرم فرشاد رحمانی از مازندران به عنوان قهرمانی دست یافت و علیرضا احمدی از توابع تهران به مقام دوم بسنده کرد؛ امیدرضا سهیلی از البرز و محمد مهدی اصغری از همدان مشترکا سوم شدند.
همچنین در وزن مثبت 70 کیلوگرم سهیل یوسفی از خراسان رضوی قهرمان و پوریا آهنگر از مازندران نایب قهرمان شد؛ امیر حسین شعاعی از تهران و ابوالفضل رستم پور از گیلان نیز به مقام سوم این وزن رسیدند.
در رده بندی نوجوانان نیز استان مازندران با 60 امتیاز قهرمان شد و خراسان شمالی با 37 و توابع تهران با 35 امتیاز به مقام های دوم و سوم تیمی دست یافتند.
استان گلستان میزبان مسابقات با دو تیم الف و ب به استعداد 22 کشتی گیر در این رقابتها حضور داشت.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: irna.ir/golestan

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز