امروز : چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    18433

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    10:27 | ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

فرهنگیان گنبد 300x225 - مسابقات ورزشی ویژه فرهنگیان گنبدکاووس برگزار شداخباراستانی-ترکمن نیوز- کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس گفت: مسابقات ورزشی ویژه فرهنگیان گنبدکاووس به مناسبت بزرگداشت هفته معلم با شرکت افزون بر 400 فرهنگی این شهرستان در دو بخش خانم ها و آقایان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران احمد صفرخانی افزود: این مسابقات از 12 اردیبهشت آغاز شد و شب گذشته با معرفی تیم ها و نفرات برتر پایان یافت.

صفرخانی در ادامه گفت: این مسابقات در سه رشته ‘فوتسال، والیبال و تنیس روی میز’ ویژه فرهنگیان آقا با مشارکت 348 نفر و در دو رشته ‘هفت سنگ و تنیس روی میز’ ویژه فرهنگیان خانم با مشارکت 55 نفر در دو سالن ورزشی تختی و مشکات گنبدکاووس برگزار شد.

وی اضافه کرد: پس از پایان مسابقات در رشته فوتسال آقایان، تیم های ‘ شهید عسگری، شهید ایمری و کارشناسی تربیت بدنی’ به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند و در رشته والیبال تیم های ‘غیردولتی بصیر، سینا و شهید دیودل’ به ترتیب اول تا سوم شدند.

صفرخانی اضافه کرد: در رشته تنیس روی میز نیز یونس آهار مقام اول، محمد بدراق دوم و سهراب شیرزاد و شهرام سقالی مشترکا سوم شدند.

کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس درخصوص نتایج مسابقات ورزشی بانوان فرهنگی نیز گفت: در رشته ‘هفت سنگ’ که با شرکت 40 ورزشکار در قالب 6 تیم برگزار شد تیم های ‘بنت الهدی، کارشناسی تربیت بدنی و کمک جعفربای’ به ترتیب اول تا سوم شدند.

وی افزود: در رشته تنیس روی میز نیز که با شرکت 15 نفر برگزار شد، مریم رحمانی از مدرسه بهاران مقام اول را کسب کرد، سکینه توفیقی از نمونه دولتی بصیرت دوم و زینب یازرلو از مدرسه بهاران و فریده کر از مدرسه کوثر آق آباد مشترکل سوم شدند.

صفرخانی اضافه کرد: به تیم ها و نفرات برتر این دوره از مسابقات حکم قهرمانی و هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

شهرستان گنبدکاووس با 350 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است و آموزش و پرورش آن حدود 70 هزار دانش آموز و سه هزار و 500 فرهنگی شاغل دارد.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

لینک عضویت در کانال تلگرامی

https://t.me/ITNAnews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز