عاشوری مصاحبه ترکمن نیوز 300x300 - مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته در گنبدکاووس از فردا آغاز می‌شود+مصاحبهترکمن نیوز: رییس هیئت ورزش جانبازان و معلولان گنبدکاووس از آغاز مسابقات والیبال نشسته لیگ برتر کشور از فردا صبح به میزبانی گنبدکاووس خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ فرشید عاشوری در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت:  گروه الف مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته، با میزبانی تیم‌ شهرداری گنبدکاووس، و با حضور ۳ تیم مهمان شهرداری ورامین، شهرداری ارومیه و پالایش نفت آبادان در سالن المپیک این شهرستان برگزار می شود.

وی افزود: در روز نخست سه شنبه دوم دی مسابقات از ساعت ۱۰:۳۰ تیم های شهرداری ورامین و شهرداری ارومیه به مصاف هم می‌روند و ساعت ۱۶ نیز ۲ تیم شهرداری گنبدکاووس و پالایش نفت آبادان با هم مسابقه می دهند.

عاشوری تاکید کرد: این مسابقات در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در سالن المپیک شهرستان برگزار می‌شود.

بر اساس گزارش ترکمن نیوز: روز دوم این مسابقات، چهارشنبه سوم دی و از ساعت ۱۰:۳۰ تیم های شهرداری گنبدکاووس و شهرداری ارومیه به مصاف هم می‌روند و در ساعت ۱۶ همان روز نیز تیم های شهرداری ورامین و پالایش نفت آبادان با هم دیدار می‌کنند.

در روز سوم و پایانی ابتدا ساعت ۱۰:۳۰ تیم های پالایش نفت آبادان و شهرداری ارومیه با هم دیدار می‌کنند و در ساعت ۱۶ تیم های شهرداری گنبدکاووس و شهرداری ورامین به مصاف هم می‌روند.

گزارش از: یاشار نیازی
انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۲۱

۰۱ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

87379

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک