امروز : دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

بهاره 1401 1 300x187 - مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس در ایستگاه آخرترکمن نیوز-  رئیس هیات سوارکاری گنبدکاووس از برگزاری هفته پایانی کورس اسبدوانی بهاره این شهرستان در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری (۱۷ و ۱۸ خرداد) خبر داد و گفت: این رخداد ورزشی از شنبه هفته آینده (۱۹ خرداد) به میزبانی شهرستان بندرترکمن برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ ذکریا فرامرزی در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: با برگزاری هفته هفتم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس، پرونده این رخداد ورزشی در این شهرستان بسته خواهد شد.

وی اضافه کرد: برای روز نخست هفته پایانی مسابقات سوارکاری گنبدکاووس در عصر فردا مالکان ۶۴ اسب نام نویسی کردند که در هفت دور هزار و ۷۰۰ متری با هم مسابقه می‌دهند

فرامرزی بابیان اینکه اسب‌های نام نویسی شده سه نژاد «ترکمن، تروبرد و دوخون» هستند، ادامه داد: جایزه نقدی پیش بینی شده برای این روز ۱۱ میلیارد و ۲۸۷ میلیون ریال است که به مالکان، مربیان و چابکسواران برتر هر دور اهدا خواهد شد.

رئیس هیات سوارکاری گنبدکاووس همچنین گفت: برای روز دوم مسابقات هفته پایانی کورس بهاره این شهرستان نیز ۸۳ اسب از سوی مالکان آنها نام نویسی شدند که در هشت دور «هزار متری، هزار و ۲۰۰ ، هزار و ۶۰۰ و هزار و ۷۰۰ متری» با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

وی افزود: کمیته برگزاری مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس برای روز دوم هفته هفتم و پایانی این رخداد ورزشی جایزه ویژه و نقدی ۲۸ میلیارد و ۱۱۴ میلیون ریال تعیین کرد که به مالکان، مربیان و چابکسواران برتر هر دور اهدا خواهد شد.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز