چراغعلی ترکمن نیوز 300x198 - مسئولی که با 33 سال خدمت شایسته بازنشسته شد+فیلمترکمن نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: الیاس هیوه چی با ۳۳ سال خدمت شایسته در پست های مختلف با پایان یافتن مأموریت در وزارت کشور بازنشسته شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   عبدالرضا چراغعلی در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان ترکمن اظهار داشت: فرماندار شهرستان ترکمن را همگی شخصیتی باوقار، صبور و با حوصله می‌شناسیم و ایشان از سرمایه‌های باارزش اجتماعی مملکت می‌باشند.

وی با تقدیر از خدمات شایسته الیاس هیوه چی افزود: امروز فرماندار شهرستان ترکمن، با ۳۳ سال خدمت در پست های مختلف با پایان یافتن مأموریتشان در وزارت کشور بازنشسته شدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان تصریح کرد: با توجه به سیاست وزارت کشور که به تمامی استانداری‌ها ابلاغ کرده است؛ استانداران موظف هستند از ظرفیت نیروهای ستادی استانداری و وزارت کشور بیشتر استفاده نمایند.

چراغعلی درمعرفی سرپرست جدید فرمانداری شهرستان ترکمن نیز گفت: شیرنگی جزو نیروهای رده های اولیه کارشناسی جزء سال‌های ۱۳۷۷ در استانداری بودند و با طی مراتب خدمتی و صرفا با شایستگی های فردی امروز به جایگاه فرمانداری شهرستان ترکمن رسیده‌اند.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۱۴

۰۳ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

79727

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک