امروز : جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۱۶,۱۳۰

ریال

|

دمای هوای شهر

معاون سياسی، امنيتی و اجتماعی استانداری گلستان: هیچ خط قرمزی با هیچ خبرنگاری نداریم

مسئولین خدمتگزار موظفند با خونسردی تمام و بصیرت سوالات خبرنگاران را پاسخ دهند

Tahmasbi TurkmensNews 1 300x200 - مسئولین خدمتگزار موظفند با خونسردی تمام و بصیرت سوالات خبرنگاران را پاسخ دهنداخبار گلستانتورکمن نیوز معاون سیاسی، امنیتی – اجتماعی استانداری گلستان گفت: من خدمتگزار موظف هستم با خونسردی تمام و بصیرت به سوالات خبرنگاران پاسخ بدهم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  علی اصغر طهماسبی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران، انقلاب دینی، مذهبی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی است گفت: شعاری که ما در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی دادیم شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی بود و در ۴۰ سال گذشته تمام آزادی های مدنی را به جوامع جمهوری اسلامی داده ایم.

وی افزود: در دهه ۶۰ انقلاب اسلامی ÷یش از آنکه گروهک های ضد انقلاب دست به سلاح ببرند امام هرگونه آزادی مدنی رو به گروه های سیاسی وقت داده بود تا زمانی که در ۳۰ خرداد سال ۱۳۶۰ این گروه ها دست به سلاح بردند و امام (ره) هم دستور مقابله دادند اما باز هم نه آن صورت که این گروه ها برخورد داشتند.

معاون سیاسی، امنیتی – اجتماعی استاندار تصریح کرد: در تمام این دوران دولت به آزادی اندیشه و عمل پایبند بوده و اعتقاد داریم که از این ظرفیت ها استفاده کنیم.

طهماسبی با اشاره به اینکه خبرنگاران در کنار مسئولین هستند افزود: مطبوعات، خبرگزاری ها و رسانه در کنار مسئولین هستند اگر شما خبرنگاران نباشید اقداماتی که دولت مردان نظام جمهوری اسلامی انجام می دهند ابتر میماند و مسئولین خدمتگزار نقش ارزنده شما خبرنگاران را می دانند.

وی گفت: ما مسئولین نقش خبرگزاری ها و خبرنگاران رسانه و صدا و سیما را بی بدیل می دانیم، اطلاع رسانی اقدامات نظام متقابلا به مردم و همچنین مسائل و سوالات مردم را به مسئولین در هر زمینه می رسانید و خبرنگاران همانند پلی بین مسئولین و مردم هستند.

Tahmasbi TurkmensNews 2 300x267 - مسئولین خدمتگزار موظفند با خونسردی تمام و بصیرت سوالات خبرنگاران را پاسخ دهند

طهماسبی تاکید کرد: ما به عنوان مسئولین و خدمتگزاران به نظام جمهوری اسلامی موظفیم در همه حوزه ها پاسخگوی خبرنگاران و شهروندان باشیم.

وی افزود: مسئولین به هیچ وجه در مقابل سوالات خبرنگاران خونسردی خود را از دست ندهند و اگر خبرنگاری در اوج سختی کار از مقام مسئول سوالی پرسید، من مسئول موظفم که با خونسردی تمام با صبوری تمام و با بصیرت پاسخ خبرنگار عزیز را داده باشم.

علی اصغر طهماسبی تصریح کرد: گاها در شهرستان ها که محیط کوچکتری هستند برخوردهایی با خبرنگاران می شود که تعیین تکلیف میکنند این را بگویند و یا آن را نگویند؟!
اما من در حوزه کاری خودم به هیچ وجه هیچ خط قرمزی را با خبرنگاران ندارم.

وی در خاتمه گفت: خبرنگاران مطمئنا در حوزه مسائل امنیتی پیچیده بیشتر از ما دقت میکنند، ما مسئولین هم در کنار خبرنگاران هستیم و همیشه پاسخگوی خبرنگاران زحمتکش هستیم حتی خبرنگارانی که نقد میکنند و نقدشان هم قطعا دلسوزانه است و به نفع مردم.

خبرنگار: عطا خانی                   انتشار دهنده: یاشار نیازی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز