امروز : جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

استانی نظارت بیشتری بر اعتبارات داشته باشند 300x186 - مسئولان استانی نظارت بیشتری بر اعتبارات داشته باشنداخبار استانی- ترکمن نیوز- نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس با بیان اینکه رهبرمعظم انقلاب اسلامی بر وحدت و انسجام ملی در مقابل تحریم های ظالمانه آمریکا تاکید داشتند، گفت: در شرایط فعلی کشور باید از اعتباراتی که دولت در اختیار استانها می گذارد به نحو احسن بهره ببریم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  قرجه طیار در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان گنبدکاووس اظهارکرد: به دلیل مشکلات اقتصادی کشور، استفاده بهینه از بودجه و اعتبارات پیش بینی شده و نیز صرفه جویی و کاهش هزینه های جاری باید مورد توجه مدیران قرار گیرد.

وی همچنین خواستار نظارت ویژه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان بر ادارات کل استان در توزیع اعتبارات شهرستان ها شد و گفت: گنبدکاووس با محرومیت و عقب ماندگی های زیادی مواجه است و نیاز دارد تا مورد توجه ویژه مدیران استان و کشور قرار گیرد.

وی تصریح کرد: حدود 60 میلیارد تومان اعتبار در اختیار نمایندگان استان بود که از این میزان سهم گنبدکاووس 10 میلیارد است. از دوستان درخواست کردیم که پنج میلیارد تومان اعتبار برای جاده ترانزیت در نظر بگیرند. برای بهبود تجهیزات بیمارستان ها یک میلیارد تومان و اجرای طرح های هادی نیز یک میلیارد تومان در نظرگرفته شده است.

طیار اضافه کرد: مدیران کل گلستان باید در کنار اعتبارات استانی، برای رفع محرومیت ها و ایجاد زیرساخت ها در گنبدکاووس از اعتبارات ملی نیز جذب نمایند و نمایندگان مجلس دراین راه به آنان کمک می کنند.

نماینده مردم گنبدکاووس درمجلس شورای اسلامی در پایان گفت: ما هم در روستاها مشکل کم آبی داریم هم در حوزه شهری، تقاضا دارم مسئولان نسبت به مناطق محروم شهرستان نگاه ویژه ای داشته باشند.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز