طب تسکینی و پیشگیری از سرطان ترکمن 300x225 - مرکز طب تسکینی و پیشگیری از سرطان ترکمن از بزرگ ترین مراکز در حوزه بیماری سرطان در منطقه استترکمن نیوز:  معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر گفت: مرکز طب تسکینی و پیشگیری از سرطان بندرترکمن یکی از بهترین و بزرگ ترین مراکز در حوزه بیماری سرطان در منطقه و استان است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ فرید مرادیان در بازدید از مرکز طب تسکینی و پیشگیری از سرطان شهرستان ترکمن به همراه فرماندار، مدیرکل هلال احمر استان و امام جمعه شهرستان گفت: جلوه زیبای ایجاد و ساخت این مرکز،  همت بلند و ستودنی خیرین داوطلب و نیک اندیش شهرستان و منطقه در ایجاد این مرکز است.
وی افزود: به عنوان یک مقام مسئول در امر درمان و سلامت جامعه در خانواده فهیم و داوطلبی جمعیت هلال احمر، بر دستان پاک و سخاوتمند خیرین که در ساخت این مرکز سعی مهرورزانه نمودند، با تواضع تمام بوسه خواهم زد.
مرادیان تصریح کرد: تمام تلاش و همت خود‌ را برای تجهیز و تکمیل نهایی این مرکز دوشادوش خیرین فهیم به کار خواهیم بست تا به نتایج حقیقی و از پیش تعیین شده برای این مرکز دست پیدا کنیم.
فرماندار اترکمن در این بازدی ظهار کرد: مرکز طب تسکینی و پیشگیری از سرطان بندرترکمن با حمایت خیرین و پشتیبانی هلال احمر ساخته شد و هم اکنون از نظر عمرانی و فیزیکی کامل شد.
الیاس هیوه چی افزود: در حال حاضر برای راه اندازی این مرکز نیاز به وسایل و تجهیزات فنی و بهداشتی است و علیرغم اعلام آمادگی خیرین جهت تجهیز آن، از حوزه جمعیت هلال احمر کشور درخواست تجهیز و آغاز به کار این مرکز را داریم چرا که هم در شهرستا نو استان و هم در سطح کشور ظرفیت خوبی در راستای سلامت شهروندان است.
گفتنی است در ادامه بازدید طی نشستی در فرمانداری از خیرین و کسانی که در ساخت مرکز طب تسکینی و پیشگیری از سرطان بندرترکمن کمک کردند تجلیل به عمل آمد.

 

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۴۷

۱۸ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78646

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک