شماره 7 ترکمن نیوز 300x300 - مرکز آنژیوگرافی گنبدکاووس آغاز به کار کردترکمن نیوز:  فرماندار گنبدکاووس از آغاز به کار بخش آنژیوگرافی بیمارستان پیامبر اعظم گنبدکاووس از امروز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عبدالقدیر کریمی روز پنجشنبه در شورای اداری گنبدکاووس اظهار کرد: با وجود خرید تجهیزات بخش آنژیوگرافی بیمارستان پیامبر اعظم از ۲ سال پیش، به خاطر برخی مشکلات و نبود پزشک جراح، هنوز قلب افتتاح نشده که با پیگیری‌های انجام شده قرار است این مرکز از امروز به صورت آزمایشی راه‌اندازی و از دهه فجر امسال هم به صورت رسمی افتتاح شود.

وی گفت: برای حمایت از بخش سلامت بزودی کلنگ ساخت بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی گنبد کاووس در جنوب این شهر به زمین زده خواهد شد.

کریمی افزود: این بیمارستان طبق تفاهمنامه ای که امضاء شده به همت قرارگاه خاتم الانبیاء ساخته می شود.

وی با اشاره به مشکل قطع برق چند روز گذشته در شهرستان، اضافه کرد: برای رفع این خاموشی‌ها، علاوه بر ضرورت صرفه‌جویی مردم و مشترکان عمده گاز و برق، از ساعت ۱۲ هر روز نیز برق ادارات و نهادهای این شهرستان تا بهبود شرایط قطع می‌شود.

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در بین حدود ۳۰۰ ایستگاه کشاورزی دکتر عبدالعزیز حقیقی به عنوان محقق و پژوهشگر برتر از شهرستان گنبدکاووس انتخاب شد که در جلسه شورای اداری با اهدای لوح سپاس توسط فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس از وی تقدیر و تجلیل شد.

1 243 300x187 - مرکز آنژیوگرافی گنبدکاووس آغاز به کار کرد

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۵۲

۲۵ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

88681

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک