فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس:

گنبدکاووس-ایتنانیوز- فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: تقویت اورژانس اجتماعی و افزایش مراکز مشاوره در شهرستان گنبدکاووس می‌تواند در کاهش آسیب اجتماعی تا حدودی موثر باشد.

Karimi 11 Mehr 300x209 - مراکز مشاوره و اورژانس اجتماعی در گنبدکاووس افزایش یابد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، عبدالقدیر کریمی, عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره بهزیستی شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: اداره بهزیستی از اعتبارات و ظرفیت و مشارکت مردمی خوبی برخوردار است و با وجود مدیرکل توانمند بهزیستی استان باید از این ظرفیت و توانمندی برای ارتقاء و توسعه بهزیستی شهرستان بهره برد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس افزود: به علت گستردگی شهرستان و کثرت جمعیت شناور نسبت به جمعیت ثابت و مرجع بودن شهرستان در بسیاری از حوزه‌ها به عنوان مرکز شرق, بهزیستی با اقدامات موثر خود می‌تواند تا حدود زیادی در کاهش آسیب‌های اجتماعی تاثیر گذار باشد.

وی افزود: امید داریم با تغییر ریاست بهزیستی ,انسجام و هماهنگی درونی بین این دستگاه و اتحاد و همکاری بین همکاران و مجموعه بهزیستی بیشتر شود.

کریمی تصریح کرد: تقویت اورژانس اجتماعی به عنوان یک برند در شهرستان از اقدامات موثر حوزه بهزیستی بوده و خوشبختانه افتتاح چندین مراکز مشاوره ای در شهرستان می‌تواند در کاهش آسیب اجتماعی تا حدودی موثر باشد.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: مردم از حوزه بهزیستی به علت وظایف و تکالیف به عنوان حوزه خدمات‌رسان, انتظارات و مطالباتی دارند و من هم این حوزه را جزء یکی از ۳ تا ۴ دستگاه اجرایی مهم و حساس در شهرستان می‌دانم.

کریمی گفت: امید داریم ریاست جدید با تجربه و توانمندی که دارد بتواند رضایت خاطر بیشتر مردم را تامین کند و ارتباط بیشتر و بهتری با فرمانداری و دیگر دستگاه‌های اجرایی داشته باشد.

در پایان از زحمات محمدرضا شهمرادی تقدیر و محمدرضا فشایی به عنوان رئیس جدید بهزیستی شهرستان گنبدکاووس معرفی شد.

 

گروه خبر ایتنانیوز

https://telegram.me/TurkmensNews

منبع: tasnimnews.com

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۰۹

۱۱ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

4001

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک