معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس

photo ۲۰۲۱ ۰۲ ۲۰ ۲۱ ۱۲ ۰۰ 150x150 - مراقبت وصیانت از سلامتی مردم اولویت اصلی ستاد کرونا استترکمن نیبوز: معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: در حال حاضر مهمترین چالش ستاد مقابله با کرونا شهرستان عادی انگاری بیماری و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عبدالقدیر کریمی در جمع مدیران بانک های عامل شهرستان اظهار کرد: بر اساس ارزیابی های انجام شده در یکماه گذشته شاخص استفاده از ماسک در بانک ها ۹۰ درصد بوده و ما تقاضا داریم با همکاری مدیران بانک ها این شاخص به ۹۵ درصد افزایش پیدا کند.
وی تصریح کرد: بانک ها یکی از اماکن پر تردد مردم بوده و تشکیل این جلسه با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی به ویژه زدن ماسک توسط پرسنل و مردم در راستای مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا در بانک ها است.
کریمی ضمن قدردانی از همکاری مدیران بانک در شرایط مختلف خاطر نشان کرد: مدیران بانک های عامل شهرستان در بازسازی منازل خسارت دیده از سیل، کرونا و در حوزه سرمایه گذاری بخش خصوصی تعامل بسیار خوبی داشته و گنبدکاووس یکی از شهرستان های استان بوده که بهترین عملکرد و همراهی را در حوزه های مختلف با بانک ها ارائه داده است.
وی بیان کرد: در حال حاضر مهمترین چالش ستاد مقابله با کرونا شهرستان عادی انگاری بیماری و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم بوده که با توجه به ورود به پیک چهارم این ویروس تمام تلاش ما این است تا میزان نگرانی مردم نسبت به ویروس جهش یافته و همچنین صیانت از سلامتی عموم مردم شهرستان را با حساسیت بیشتری در دستور کار قرار دهیم.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۴۲

۰۲ اسفند ۱۳۹۹

کد خبر :

90525

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک