امروز : پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۴۱,۷۵۰

ریال

|

دمای هوای شهر

آق ارکاکلی 2 300x211 - مراسم اجماع ستادهای مردمی دولت عدالت و کرامت در شهرستان گنبدکاووس برگزار شدترکمن نیوز: رئیس کمیته اقوام و مذاهب دولت عدالت و کرامت و قائم مقام ستاد رویش اهل سنت کشور از لزوم انسجام و اجماع ستادهای مردمی آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی در شهرستان گنبدکاووس سخن گفت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عبدالحکیم آق ارکاکلی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ترکمن نیوز در خصوص نحوه تشکیل  اجماع ستادهای مردمی دولت عدالت و کرامت اظهار داشت: پس از برگزاری جلساتی با تعدادی از فعالان ستادهای مردمی دکتر رییسی در گنبدکاووس شرایط موجود در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست  بررسی شد تا بهترین تصمیم در این خصوص گرفته شود.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع وحدت، همدلی و انسجام در شهرستان گنبدکاووس به این نتیجه رسیدیم که همه ستادهای مردمی و همچنین برای همه افراد شناخته شده شهرستان که برای آن ها احکامی صادر شده بود، تجمیع و در قالب ستادی واحد فعالیت نمایند

آق ارکاکلی تاکید کرد: این حرکت جهت حفظ وحدت و دعوت مردم به مشارکت در انتخابات و همچنین حمایت از سیدابراهیم رئیسی صورت گرفت. لذا تحت عنوان احماع ستادهای مردمی اهل سنت گنبد کاووس این مراسم برگزار شد.

رئیس کمیته اقوام و مذاهب استان دولت عدالت و کرامت در استان گلستان در پایان گفت: در همین راستا و شکل گیری این اجماع چهره‌ها و فعالین فرهنگی، اجتماعی و سیاسی همچون ارازمراد مغربی قوجق، سلیمان هیوه چی، عبدالحمید امینی، بهمن مهرورز، علی پورمندی، عبدالصمد بردی پور، سلیمان هاشمی و یاشار شادمهر از جمله افرادی بودند که در این مراسم مشارکت داشتند که از همه این عزیزان قدردانی بعمل می‌آید.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز