گلستان - مدیر غله گنبد: فعلا هیچ اتهامی ندارمتورکمن نیوز:  رئیس اداره غله و بازرگانی گنبدکاووس گفت: ترکیب گندم با فضولات،زمانی انجام گرفته که من در اداره نبوده ام.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   سیروس آبادی در ارتباط با بازداشت خود و همکارانش و ورود خاک و فضولات حیوانات به گندم در این شرکت گفت: اکنون آزاد هستیم و در کنار نماینده دادستانی در حال بررسی گندم‌های مشکوک به آلودگی هستیم.

وی افزود: دوشنبه هفته گذشته به همراه ۸ نفر از کارکنان شرکت غله فراخوانده شدیم و بنده یک شب بازداشت شدم؛ فردای آن روز نزد قاضی کشیک رفتم و با وثیقه ملکی ۲۰ میلیون تومانی کپی برابر اصل، آزاد شدم.

سیروس آبادی گفت: اسامی ۴ نفر از پرسنل پیمانکار اداره غله و بازرگانی گنبدکاووس در این ارتباط اعلام شد که این افراد زمانی که بنده در اداره نبودم با تبانی با یکدیگر کامیون های گندم آلوده به خاک و فضولات حیوانی را به شرکت وارد می کردند.

وی ادامه داد: این گندم های آلوده به میزان ۷۰۰ تن در یکی از کندو های سیلوی گندم ریخته شده است.

سیروس آبادی افزود: گندمی که به فضولات حیوانات آلوده بود مربوط به یکی از کامیون ها است که تخلیه نشده و قبل از تخلیه جلوی آن گرفته شد و در بار بقیه کامیون ها هنوز آلودگی مشاهده نشده است.

رئیس اداره غله گنبدکاووس گفت: فعلا اتهامی ندارم و به من گفته شده است سهل انگاری انجام داده ام

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۰۷

۰۳ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

60280

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک