امروز : چهارشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    27570

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    10:27 | ۲۴ تیر ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

1 19 1 300x225 - مدیرکل زندانهای استان گلستان از زندان گنبدکاووس دیدن کردگنبدکاووس-ترکمن نیوز- مدیرکل زندانهای استان گلستان ضمن بازدید از زندان گنبد با تعدادی از کارکنان ومددجویان دیدارچهره به چهره داشت و از نزدیک به مشکلات آنان رسیدگی کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از  روابط عمومی اداره کل زندان های استان گلستان، علیرضا رضوانی مدیرکل زندانهای استان ضمن بازدید از زندان گنبد با تعدادی از کارکنان دیدارچهره به چهره داشت وازنزدیک به مشکلات آنان رسیدگی کردودرادامه با قدردانی از فعالیتهای انجام گرفته در زندان گنبد بر هوشیاری، تعهد و انضباط کاری و دقت نظر در انجام وظایف کارکنان تاکید نمود. در ادامه مدیرکل زندانهای استان گلستان بهمراه عباس مختاری مدیر زندان گنبد ضمن بازدید از بخش های مختلف زندان و همچنین حضور در داخل اتاق ها وسالن های اندرزگاههای ۱ و۳ از نزدیک با مددجویان جرائم سنگین و مددجویان کهنسال دارای بیماری خاص دیدار نمود و با سعه صدر به مشکلات عمومی و قضائی مددجویان گوش داد و دستورات لازم را درخصوص برطرف شدن این مشکلات به مدیرزندان،روسای اندرزگاهها، مددکاران و… جهت اقدام صادر نمود،با عنایت به اینکه برخی از زندانیان مشکلات خود را در راستای استفاده از آزادی مشروط، تخفیف و تعلیق مجازات بیان نمودند، مدیر کل زندانهای استان درخصوص شرایط استفاده از آزادی مشروط، تخفیف وتعلیق مجازات مطالبی را خطاب به مددجویان جهت آگاهی بیشتر عنوان نمود.

این مقام ارشد قضایی درادامه ضمن تاکید برضرورت تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها و تعیین تکلیف زندانیان‌ افزود : یکی از راه های کاهش جمعیت زندان تعیین تکلیف زندانیان بلاتکلیف است واز همه مددکاران وروسای اندرزگاهها خواست تا رسیدگی به این مهم را در دستور کارخود قراردهند که انشاء ا.. در پایان سال نتیجه خوب ورضایت بخشی دراین حوزه بگیریم .

علیرضا رضوانی مدیرکل زندانهای استان گلستان بهمراه مدیرزندان گنبد ازفضای فیزیکی پروژه درحال ساخت سیمای زندان بازدید نمود ودستورات لازم را درخصوص پیگیری و تسریع درانجام امورات را صادرنمود.

رضوانی ضمن حضور درسالن انتظار زندان و نظارت بر روند خدمات دهی به خانواده های زندانیان وارباب رجوع درخصوص رعایت حقوق شهروندی، طرح تکریم ورضایت مندی ارباب رجوع تاکید نمود: وظیفه همه کسانی که به نوعی در مجموعه زندانها فعالیت می کنند خدمت به مردم و جلب رضایت آنان است، این مقام ارشد قضائی ادامه داد: اگر نتیجه عمل و فعالیت هایی که انجام می دهیم رضایت مردم را در پی نداشته باشد باید بدانیم آنچه عمل کرده ایم مبتنی بر ارزش های الهی نبوده است. مدیرکل زندانهای استان گلستان در ادامه سخنان خود با تاکید بر این که باید مواظب باشیم رفتار و اعمال ما سبب نارضایتی مردم نشود گفت: مهم ترین و راهبردی ترین قدرت و اقتدار نظام ما، مردم هستند و باید در برنامه های آموزشی که برای کارکنان برگزار می کنیم توجه ویژه به نکات اخلاقی شود.

 

لینک عضویت در کانال

https://t.me/ITNAnews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز