امروز : شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۳۹۰۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر گنبدکاووس :

17° سانتی گراد

گلستان-ترکمن نیوز-  استاندار گلستان اظهار کرد: مدیران دستگاه های اجرایی باید به مسائل جوانان توجه ویژه داشته باشند و موضوعات آنان را فراتر از موضوعات عادی دنبال کنند.

ostandar 9e 300x200 - مدیران دستگاه های اجرایی باید توجه ویژه به مسائل جوانان داشته باشند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمنهای ایران،   به نقل روابط عمومی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی بعد از ظهر امروز چهارشنبه ۹ اسفند در جلسه ستاد ساماندهی جوانان استان که با حضور مهندس محمدمهدی تندگویان معاون وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، تصریح کرد: عدم توجه به جوانان باعث می شود جوانان که به عنوان ظرفیتی در مسیر توسعه هستند به عنوان آسیب محسوب می شوند.
وی افزود: جوانان انرژی بالایی دارند و توجه به آنان موجب اجرایی شدن کارهای بزرگ می شود.
وی یادآور شد: ساماندهی امور جوانان نیازمند عزم عمومی است و حل مشکل اشتغال جوانان تنها وظیفه ادراه‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیست و به همین دلیل ۲۳ دستگاه در ستاد ساماندهی امور جوانان عضو هستند.
استاندار گلستان خاطر نشان کرد: اولویت نگاه کار ما در تمام زمینه‌ها باید جوانان باشند و در بسیاری از موارد حتی بدون هیچ هزینه‌ای می‌توانیم از استعداد و توان جوانان استفاده کرده و موفق شویم.
دکتر هاشمی با اشاره به طرفیت نخبگان جوانان، گفت: در استان گلستان بیش از یک هزار نخبه داریم و تلاش کردم ۱۵ نفر از جوانان نخبه را به عنوان شورای مشورتی در کنار خود داشته باشیم.
وی با بیان دستورالعمل رئیس جمهوری مبنی بر استفاده از ظرفیت جوانان و بانوان اظهار کرد: در چهار ماه گذشته ارتقا ۳۰ نفر از بانوان را در دستگاه های اجرایی داشته ایم و در حوزه جوانان نیز در آینده توفیقاتی خواهیم داشت.
استاندار گلستان با اشاره به تعهد استان برای ایجاد ۱۹ هزار و ۴۰۰ در سالجاری که قریب به ۹۹ درصد آن تا کنون اجرایی شده، گفت: ملاک برای ما در سال آینده رشد ۵۰ تا ۱۰۰ درصدی و امیدواریم با این اقدام شاهد رضایت مندی مردم باشیم.
همچنین در این جلسه معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، اظهار کرد: مسئله جوانان موضوعی کشوری است و تنها مسئله یک وزارتخانه نیست.
محمد مهدی تندگویان با بیان اینکه قریب به یک چهارم جمعیت کشور را جوانان تشکیل می دهند، تصریح کرد: همه باید دغدغه جوانان را داشته باشند چرا که مشکلات این حوزه به مشکلات خانواده ها منتهی خواهد شد.
وی افزود: نباید از جوانان غفلت کنیم چرا که جوانان نقش بسزایی در انقلاب، جنگ تحملی داشتند و امروز نیز با اعتماد به آنان به موفقیت خواهیم رسید.
وی توجه به تشکل های جوانان را یکی از رویکرد های اساسی این وزارتخانه دانست و خاطر نشان کرد: تشکیل خانه های جوان مرکزی برای حضور جوانان است که تلاش کردیم در سراسر کشور آن را گسترش دهیم.

مدیران دستگاه های اجرایی باید توجه ویژه به مسائل جوانان داشته باشند.

گردآوری: گروه خبری تورکمن نیوز

https://t.me/turkmensnews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز