گلستان سامد 300x200 - مدیران جهت رفع مشکلات مردم تفسیر مثبتی از قوانین داشته باشندترکمن نیوز:  استاندار گلستان اظهار کرد: مدیران باید تلاش کنند جهت رفع مشکلات مردم و حل مسائل آنان تفسیر مثبتی از قوانین و مقررات داشته باشند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   هادی حق شناس، سه شنبه ۲۴ تیر با حضور در مرکز پاسخگویی سامد، ضمن تقدیر از همکاران دستگاه‌های اجرایی جهت حضور در این مرکز و پاسخگویی به مسائل و مشکلات مردم تصریح کرد: اگرچه مردم با مشکلات و مسائل زیادی درگیر هستند اما باید تلاش کنیم در چارچوب قوانین نسبت به رفع مسائل آنان کوشا باشیم.

وی افزود: وظیفه مدیران حل مشکلات مردم در چهارچوب قوانین است و در این راه باید تلاش شود این مسائل در ادارات مربوطه رفع گردد.

حق شناس یادآور شد: گلستان در بین استان‌های کشور از استان‌های پاسخگو و پیگیر است و خوشبختانه در آمارها از رتبه خوبی برخوردار است.
وی خاطرنشان کرد: طی سه ماه گذشته تماس های زیادی از سوی مردم در سامانه سامد ثبت شده و نسبت به تماس ها از طریق مدیران دستگاه ها و یا ارجاع به آن دستگاهها پاسخگویی لازم صورت گرفته است.
استاندار گلستان با حضور در مرکز سامد، ضمن دیدار و گفتگوی چهره به چهره با برخی ملاقات کنندگان، به صورت تلفنی و از طریق سامانه ۱۱۱ نیز به مشکلات برخی از مردم پاسخ گفت.
انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۲۷

۲۴ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78974

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک