امروز : چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

|

نرخ ارز :

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    88845

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    9:44 | ۲۹ دی ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

تحصیلی دوم معلمان - مدرک تحصیلی دوم معلمان از اول بهمن اعمال می شودترکمن نیوز:  آموزش و پرورش جزئیات اعمال مدرک تحصیلی دوم معلمان از اول بهمن ۹۹ را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ علی الهیار ترکمن، معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، دستورالعمل، اعمال مدرک تحصیلی دوم معلمانی که در مدارس فعالیت دارند از اول بهمن ماه ۹۹ را اعلام کرد.

در این دستورالعمل آمده است: در اجرای قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش مصوبه جلسه علنی مورخ ۱۱ آذر ۹۹ مجلس شورای اسلامی اعلام می‌دارد؛ مطابق با بخشنامه مورخ ۲۴ اسفند ۹۳ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور آثار استخدامی مدارک تحصیلی ماخوذه نسبت به مدارک تحصیلی ارائه شده در بدو استخدام کارمندان رسمی و پیمانی تنها برای یک مقطع تحصیلی بالاتر از “زیر دیپلم به دیپلم”، “دیپلم به فوق دیپلم”، ” فوق دیپلم به کارشناسی”، “کارشناسی به کارشناسی ارشد” و “کارشناسی ارشد به دکترا” با رعایت شرایط اعلام شده قابل احتساب بود.

به موجب تبصره ذیل ماده ۳ قانون مذکور، وزارت آموزش و پرورش مکلف است از تاریخ اول بهمن ۹۹ نسبت به اعمال مدرک تحصیلی دوم افرادی که فعالیت آموزشی در مدارس دارند اقدام کند به عبارت دیگر در اجرای تبصره مذکور بعد از تاریخ اول بهمن ۹۹ آثار استخدامی مدارک تحصیلی ماخوذه نسبت به مدارک تحصیلی ارائه شده در بدو استخدام کارمندان رسمی و پیمانی تنها برای دو مقطع تحصیلی بالاتر از “زیر دیپلم به دیپلم و فوق دیپلم”، “دیپلم به فوق دیپلم و لیسانس” ، ” لیسانس به فوق لیسانس و دکترا” و “کارشناسی ارشد به دکترا” با رعایت شرایط احراز طرح طبقه بندی مشاغل معلمان و پیش‌بینی مدرک تحصیلی در شرایط احراز پست مورد تصدی قابل احتساب است.

بدیهی است مشمولان طرح طبقه بندی مشاغل معلمان کشور در صورت خروج از واحدهای آموزشی یا انتصاب در مشاغل اداری از دامنه شمول این بخشنامه خارج خواهند شد.

بار مالی این تبصره در سقف اعتبار پیش‌بینی شده در ردیف ۱۲۷۵۰۰ وزارت آموزش و پرورش در قانون بودجه سال ۹۹ تامین می‌شود. ضمنا اعمال مدرک تحصیلی دوم افراد ذینفع در سنوات بعد منوط به پیش‌بینی اعتبار در بودجه‌های سنواتی است و مسئولیت حسن اجرای این دستورالعمل با مدیرکل آموزش و پرورش استان است.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز