3 300x142 - مدرسه فرهنگیان ویژه دانش‌آموزان استثنایی در مراوه‌تپه افتتاح شدترکمن نیوز: همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس مدرسه فرهنگیان (ویژه دانش آموزان استثنایی) در شهرستان مراوه تپه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور هادی حق شناس استاندارگلستان، احسان گوهری راد مدیر کل آموزش وپرورش استان گلستان، وحید فراهی معاون اجرایی و برنامه ریزی اداره کل نوسازی مدارس و سایر مسئولین استانی و شهرستانی مدرسه فرهنگیان (ویژه دانش آموزان استثنایی) افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

حاجیلی دوجی مدیر آموزش و پرورش ضمن تقدیر و تشکر از کلیه ی همکاران نیک اندیش، مدرسه ساز و فهیم شهرستان مراوه تپه گفت: ساخت مدرسه‌ی جدید برای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه با مشارکت معلمان شهرستان، تبلور عشق پاک و الهی گونه‌ی معلمان، احساس مسئولیت و حس نوع دوستی و دلسوزی مدافعین علم و ادب شهرستان می‌باشد.

وی افزود: به پاس احترام و تجلیل از اقدام خداپسندانه و خیرخواهانه دستان پر مهر همکاران را می‌بوسیم و از خداوند سعادت دنیا و آخرت را برایشان آرزومندیم.

گفتنی است: این مدرسه ۴ کلاسه با زیر بنای ۵۲۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان که ۳۰۰ میلیون تومان آن توسط فرهنگیان و دو میلیاردو هفتصدمیلیون تومان آن توسط اداره کل نوسازی مدارس استان تکمیل و به بهره برداری رسید

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۳۸

۰۷ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

83370

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک