محمد رضا جعفری 1024x640 - مدرسه استعدادهای درخشان قلم چی در گنبدکاووس به بهره برداری رسید+فیلم مصاحبهترکمن نیوز: مدیر عامل جامعه خیرین مدرسه ساز کشور گفت: ۲۱۳-مین مدرسه قلم چی با مشارکت خیرین با رویکرد جذب استعدادهای درخشان و دانش آموزان نخبه در شهرستان گنبدکاووس به بهره برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سید محمدرضا جعفری در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز با ابراز خرسندی از فعالیت خیرین در سراسر کشور اظهار کرد: امروز خیرین در اقصی نقاط کشور در جهت رفع مشکلات فضای آموزشی و دانش آموزی فعال هستند.

وی افزود: امسال بیش از ۱۴ هزار کلاس درس با کمک دولت و با مشارکت خیرین تحویل آموزش و پرورش شده است.

وی خاطرنشان کرد: ۶۰درصد از فضاهای آموزشی احداث شده بالغ بر ۸۴۰ کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز احداث و به بهره برداری رسیده است.

جعفری در ادامه گفت: مدرسه قلم چی گنبدکاووس ۱۵-مین مدرسه است که توسط بنیاد قلم چی در استان گلستان ساخته می شود و ۲۱۳-مین مدرسه است که توسط این بنیاد علمی آموزشی در کشور احداث شده است.

معاون مدیر کل و رئیس آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس نیز در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار کرد: مدرسه ۱۲ کلاسه تیز هوشان گنبدکاووس برای جذب نخبگان دانش آموزی و استعدادهای درخشان در سطح متوسطه استان گلستان ساخته شده است.

کمال الدین نظر نژاد خاطرنشان شد: این مدرسه با هزینه ای بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال تکمیل و به بهره برداری رسیده که ۱۵ میلیارد ریال آن از طریق مشارکت بنیاد علمی و آموزشی قلم چی و الباقی از اعتبارات نوسازی می باشد و امروز با ۲۲۰ دانش آموز محصل افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۱۶

۰۶ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

83359

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک