امروز : پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۰۶,۴۸۰

ریال

|

دمای هوای شهر

نفت استاندار گلستان 300x162 - مخزن بزرگ گاز جهت ذخیره‌سازی در اطراف گنبدکاووس ایجاد می‌شود/تهیه تانک سوخت برای فرودگاه کلالهترکمن نیوز:  استاندار گلستان با مهندس زنگنه وزیر نفت با همراهی مهندس سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق قلا دیدار و پیرامون مسایل استان در حوزه نفت و گاز گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در این دیدار مقرر شد انشعابی از خط انتقال فراوده های نفتی شاهرود به گنبدکاووس و گرگان به نیروگاه برق علی آباد کتول اختصاص یابد.

همچنین مقرر شد مخزنی بزرگ گاز جهت ذخیره سازی در اطراف  شهرستان گنبدکاووس ایجاد شود و در عین حال تانک سوخت برای فرودگاه کلاله توسط وزارت نفت علی رغم اینکه این موضوع از وظایف سازمان هواپیمایی است, تهیع شود.

لازم به ذکر است در این دیدار مقرر شد جایگاه مخازن سوخت در گرگان با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان ارتقا یابد.

استاندار گلستان گفت : با توجه به رفع مشکلات فی مابین سهامداران پتروشیمی و حضور سرمایه گذار جدید در این پروژه, وزیر نفت جهت تهیه خوراک این مجتمع متعهد شد.

دکتر حق شناس در این دیدار با توجه به مشکلات تجاری بین المللی استاندار گلستان خواهان تسریع در رفع مشکلات گازی فی مابین جمهوری اسلامی و ترکمنستان شد.

استاندار گلستان خواهان تسریع در انتقال دکل های حفاری از جنوب کشور به گمیشان جهت حفاری های گازی در این منطقه شد چراکه احتمال وجود گاز در این منطقه وجود دارد.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز