اسبدوانی ترکمن 300x200 - مخالف برگزاری کورس اسبدوانی نیستیم اما باید به یقین قطعی برسیم که طرح و پروتکل ارائه شده کاملا عملی خواهد شدترکمن نیوز:  فرماندار شهرستان ترکمن در نشست با اعضای هیات سوارکاری شهرستان گفت: مخالف برگزاری کورس اسبدوانی نیستیم اما باید به یقین قطعی برسیم که طرح و پروتکل ارائه شده کاملا عملی خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ الیاس هیوه چی در این نشست با اشاره به بحث کرونا گفت: با توجه به شرایط کنونی، وضعیت قرمز است و برخی محدودیت هایی که برداشته شده بود مجدد اعمال شد طوریکه بازار اسکله و ستاره ترکمن و پنج پیکر و بازار دام نیز بسته شد.
وی با اشاره به تاثیر اجتماعات از جمله عروسی و عزا در شیوع مجدد کرونا گفت: هم اکنون تعداد افراد بستری در حال افزایش است و تاثیر اجتماعات را در این مسئله نمی توان انکارکرد.
هیوه چی با اشاره به طرح عنوان ‌شده از سوی هیات در راستای برگزاری بدون تماشاگر مسابقات گفت: گرچه طرح ارائه شده طرح خوبی است اما تضمین اجرای کورس با طرح عنوان شده واقعا مشکل است.
فرماندار تصریح کرد: موافق برگزاری کورس اسبدوانی هستیم اما مشروط به اعمال پروتکل های بهداشتی و امنیتی، البته ما باید در این خصوص به یقین برسیم و طی روزهای آتی جلسه ویژه ای در این خصوص برگزار خواهیم کرد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۰۰

۱۸ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78697

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک