امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

حسن پاسوار 300x200 - محمد حسن پاسوار معاون اقتصادی استاندار‌ گلستان شداخبار گلستانتورکمن نیوز طی مراسمی “محمد حسن پاسوار” به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار‌ی گلستان معارفه شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  به نقل از روابط عمومی استانداری؛ در مراسم معارفه معاون اقتصادی جدید استانداری، سید مناف هاشمی ضمن تقدیر از خدمات چندین ساله محمود ربیعی، حکم محمد حسن پاسوار را به سمت سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان به وی ابلاغ کرد.

استاندار با بیان اینکه نیاز ضروری ما در شرایط فعلی اقتصادی، وحدت، همدلی، کار و تلاش است، خاطرنشان کرد: باید سیاست های خودمان را در سرعت بخشیدن به کارها و رسیدن به اهداف توسعه ای تغییر داده و از ظرفیت های قانونی نهایت بهره را ببریم.

سید مناف هاشمی افزود: ایجاد رضایتمندی در مردم امروز مهمترین هدف ما و خواسته مسئولین نظام است و باید بتوانیم با وحدت و همدلی، این رضایتمندی را ایجاد کنیم تا مبادا دشمنان این نظام با استفاده از گسل‌های موجود در جامعه به ما آسیب بزنند.

پاسوار سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان نیز در این مراسم، مهم‌ترین نیاز امروز کشور و استان را تلاش و کوشش مضاعف دانست و گفت: استانداری به منزله موتور محرکه این حرکت است.

وی افزود: اشتغال، سرمایه گذاری، جلب مشارکت بخش خصوصی و خصوصی سازی و بهبود فضای کار در اولویت کاری ما قرار دارد.

پاسوار همچنین برنامه محوری را یکی از اساس اصلی مدیریت دانست و گفت: تدوین برنامه برای هریک از معاونتها و مجموعه استانداری در دستور کار قرار دارد و امیدواریم با تعریف شاخص های مناسب، مجموعه استانداری و به دنبال آن استان را به حرکت درآوریم.

حسن پاسوار2 300x200 - محمد حسن پاسوار معاون اقتصادی استاندار‌ گلستان شد“محمد حسن پاسوار” دارای مدرک تحصیلی دکتری مدیریت، گرایش سیاست گذاری بخش عمومی از دانشگاه تربیت مدرس و از جمله مهمترین سوابق اجرایی وی بدین شرح است:
– مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور
– مشاور ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور
– مدیر کل دفتر تلفیق و هماهنگی بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
– مشاور ریاست دیوان محاسبات کشور
– عضو هیات مدیره سازمان ورزش شهرداری تهران
– مشاور معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران
– مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور دولت
– دبیر ستاد برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ورزش کشور
– مشاور برنامه ریزی حوزه اجتماعی و فرهنگی دبیرخانه مناطق آزاد
– معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
– دبیر ستاد بودجه کشور
– عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجمع تشخیص مصلحت نظام

پاسوار متولد 1334 استان تهران است، وی دارای لیسانس برنامه‌ریزی (کامپیوتر) از دانشگاه شهید بهشتی، فوق ‌لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه امیر کبیر و دکتری مدیریت گرایش سیاستگذاری بخش عمومی دانشگاه تربیت مدرس است.

انتشار دهنده: یاشار نیازی

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز