های کرونایی گلستان 300x200 - محدودیت‌های کرونایی در گلستان یک هفته دیگر ادامه داردترکمن نیوز:  استاندار گلستان ضمن تقدیر از مردم فهیم استان و کادر پزشکی تلاشگر اظهار کرد: هدف از سخت گیری ها و تاکید بر اجرای پروتکل های بهداشتی رسیدن استان به وضعیت سفید و خروج از وضعیت قرمز است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛به نقل روابط عمومی استانداری، هادی حق شناس در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر خم تصریح کرد: از تمام کسانی که بارعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در زمینه کاهش آمار استان کمک کردن تشکر می کنیم و امیدواریم با همکاری مردم فهیم هر چه زودتر شاهد بهبود وضعیت استان باشیم.

وی افزود: امنیت, سلامت و معیشت مردم برای ما حائز اهمیت است و محدودیت هایی که ایجاد شده برای هدف حفظ جان آن و ارتقا سلامتی مردم صورت گرفته است.
استاندار گلستان یادآور شد: تعداد بستری های استان ۲۵ درصد کاهش یافته و در حال حاضر به ۵۵۰ نفر رسیده و با ادامه رعایت مردم این وضعیت بهتر نیز خواهد شد.
حق شناس خاطر نشان کرد: تمامی محدودیت ها طی هفته آتی نیز ادامه خواهد داشت و مجوز برگزاری نمایشگاه نیز تنها در شرایط سفید وجود خواهد داشت.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه در حال حاضر تمام شهرهای استان در وضعیت قرمز قرار دارند فعالیت رستوران ها و اقامتگاههای بوم گردی حداقل تا هفته آینده ممنوع خواهد بود.
لازم به ذکر است در این جلسه دانشگاه علوم پزشکی استان گزارشی از آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان ارائه و اعضای حاضر نقطه نظرات خود را بیان کردند.
گفتنی است فرمانداران سراسر استان از طریق ویدئو کنفرانس در این جلسه شرکت و نقطه نظرات خود را ارائه کردند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۵

۱۲ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

80221

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک