امروز : چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    122846

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    11:28 | ۱۴ شهریور ۱۴۰۲

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

محدودیت ترافیکی - محدودیت‌‌های ترافیکی جاده‌های کشور از ۱۳ تا ۱۹ شهریورترکمن نیوز:  مرکز مدیریت راه‌های کشور محدودیت‌های ترافیکی در بازه زمانی ۱۳ تا ۱۹ شهریور ماه در برخی محور‌های مواصلاتی را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛تردد موتورسیکلت‌ها (به استثنای موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی) از ساعت ۱۲ دوشنبه ۱۳ شهریور تا ساعت ۶ صبح یکشنبه ۱۹ شهریور از محور‌های کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و برعکس ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز‌های دوشنبه تا پنجشنبه در مورخ‌های ۱۳ تا ۱۶ شهریور از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از کرج میدان امیرکبیر و آزادراه تهران– شمال به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز‌های جمعه و شنبه (۱۷ و ۱۸ شهریور) از کرج و ابتدای آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران یک‌طرفه خواهد بود.

این گزارش حاکی است در محور هراز نیز تردد همه وسایل‌نقلیه (به استثنای خودرو‌های حامل مواد سوختی و فاسدشدنی) از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز‌های جمعه و شنبه (۱۷ و ۱۸ شهریور) از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) در صورت اعلام ماموران مستقر در محل، به صورت مقطعی یک‌طرفه خواهد بود.

بر اساس این گزارش، در محور کندوان نیز تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس و برعکس همچنان ممنوع اعلام شده است.

در محور هراز، تردد تریلر‌ها همچنان ممنوع بوده و تردد خودرو‌های کامیون و کامیونت (به استثنای خودرو‌های حامل مواد سوختنی و فاسدشدنی) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه (۱۴ و ۱۵ شهریور) و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های جمعه و شنبه (۱۷ و ۱۸ شهریور) از این محور ممنوع است.

بر این اساس، تردد خودرو‌های کامیون و تریلر (به استثنای خودرو‌های حامل موادسوختی و فاسدشدنی) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ سه‌شنبه ۱۴ شهریور در محور آستارا- اردبیل و برعکس ممنوع است.

همچنین تردد خودرو‌های کامیون و تریلر (به استثنای خودرو‌های حامل موادسوختی و فاسدشدنی) از ساعت هشت تا ۲۴ روز‌های چهارشنبه و جمعه (۱۵ و ۱۷ شهریور) در این محور ممنوع اعلام شده است.

گفتنی است تردد خودرو‌های کامیون و تریلر (به استثنای خودرو‌های حامل موادسوختی و فاسدشدنی) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ سه‌شنبه ۱۴ شهریور در محور قدیم رشت- قزوین و برعکس ممنوع خواهد بود.

از سویی، تردد خودرو‌های کامیون و تریلر (به استثناء خودرو‌های حامل موادسوختی و فاسدشدنی) از ساعت هشت تا ۲۴ روز‌های چهارشنبه و جمعه (۱۵ و ۱۷ شهریور) در این محور ممنوع اعلام شده است.

لازم به ذکر است اجرای محدودیت‌های یاد شده منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها بوده و درصورتی که وضعیت ترافیک عادی باشد، با انجام هماهنگی این محدودیت‌ها لغو خواهد شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز
احسان تولز