امروز : دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

عبدلی رپیس اصناف گنبدکاووس 300x202 - محاسبه مالیات براساس کارکرد دستگاه‌های کارتخوان شوک بزرگی بود برای بازاریانترکمن نیوز – رییس اتاق اصناف گنبدکاووس گفت: در سالهای گذشته روز اصناف و روز صنعت معدن جداگانه برگزار می‌شد اما امسال در جهت ارزشگذاری به تولیدگران و تجار برای اولین بار این دو را به هم پیوند دادند و دهه تولید و تجارت نامگذاری کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  مهدی عبدلی در حاشیه برگزاری مراسم بزرگداشت دهه تولید و تجارت در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: دولت امسال در حوزه مالیات و مبنا قراردادن تراکنش‌های دستگاه کارتخوان، کسبه و بازاریان را غافلگیر کرد.

وی افزود: بهتر بود طرح اخذ مالیات با این شیوه جدید با اطلاع رسانی بیشتر و از سال آینده انجام می‌شد.

عبدلی کسبه و بازاریان را سفره‌دار انقلاب اسلامی دانست و گفت: این قشر همچنین در ایجاد اشتغال با کمترین هزینه، کمک حال دولت هستند.

رییس اتاق اصناف گنبدکاووس، ضرورت تسویه بدهی دولت به اصناف از محل تبصره هفت ماده ۷۲ قانون نظام صنفی با بخشش جرائم تعزیرات، لغو محدودیت قانونی ۲ دوره برای اعضای هیات رییسه اتحادیه‌ها و استفاده از بازاریان در طرح‌های نظارتی را از مهمترین مطالبات کسبه از دولت دانست و بر تحقق آن تاکید کرد.

مصاحبه و گزارش از: یاشار نیازی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز