امروز : سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    118740

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    15:20 | ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

Untitled - مجوز خرید تضمینی شیرین‌سازی آب دریای خزر صادر شدترکمن نیوز:  استاندار گلستان گفت: با پیگیری‌های مداوم مجوز شیرین‌سازی آب از دریای خزر صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ علی‌محمد زنگانه  در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی اظهار کرد: یکی از بهترین مجموعه‌هایی که می‌توانیم با بهره‌گیری از اقدام جمعی به نتایج مثبت بخصوص در بخش اقتصادی دست یابیم همین شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی است.

وی ادامه داد: ما برای رفع مشکلات و چالش‌ها برنامه داریم و اگر میتنی بر برنامه حرکت کنیم و چشم‌انداز داشته باشیم که داریم می‌توان به آینده امیدوار بود و بر ریل مشخص حرکت کرد.

استاندار گلستان تصریح کرد: با این مسیر استان ما می‌تواند مسیر پیشرفت را با سرعت بیشتر از تصور پیش رود و اینکه ما بارها بر برنامه‌ریزی تاکید کرده‌ایم بر همین مینا است.

زنگانه خاطرنشان کرد: سرمایه اصلی استان نیروی انسانی، تولید کنندگان و متخصصن در امور مختلف هستند که باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کرد.

وی اضافه کرد: متاسفانه در گذشته برخی زیرساخت‌هایی که باید، ایجاد نشده و کار را امروز برای ما سخت کرده و باعث شده ما با برخی از واقعیت‌های تلخ روبرو شویم و مجبور باشیم بخش عمده‌ای از انرژی و منابع استان را برای رفع این مشکلات و چالش‌ها و جبران عقب ماندگی‌ها صرف کنیم.

استاندار گلستان با اشاره به چالش بزرگ تامین آب شرب در استان گلستان، خاطرنشان کرد: مجوز خرید تضمینی شیرین‌سازی آب صادر شده و این مهم با پیگیری‌های شبانه‌روزی، مداوم و بسیار پرتلاش صورت گرفت.

زنگانه بیان کرد: استان گلستان باید به منابع آب شرب پایدار دسترسی پیدا کند که اولویت اول از نظر ما شیرین‌سازی آب، پس از آن سد و پس از آن راهکارهای دیگر است.

وی تاکید کرد: ما باید با تمام توان در این مسیر حرکت کنیم چون شدت برداشت آب از منابع زیرزمینی در استان گلستان بسیار بالا است و اگر علاجی برای آن نداشته باشیم با مشکل اساسی روبرو خواهیم شد.

استاندار گلستان تصریح کرد: اتحاد و وحدت در کار باعث می‌شود نتایج خوبی در رسیدن به هدف حاصل شود و همه ما باید در استان وحدت داشته باشیم تا اقدامات بزرگ را در استان انجام دهیم.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز