تایسون بوکسور مشهور آمریکایی 300x192 - مایک تایسون بوکسور مشهور آمریکایی در حال اقامه نمازترکمن نیوز: انتشار ویدئویی از اقامه نماز مایک تایسون مشهورترین بوکسور آمریکایی در فضای مجازی واکنش‌های متفاوت کاربران را به همراه داشت.

از لحظه اقامه نماز یکی از مشهورترین بوکسورهای آمریکا ویدئویی منتشر شده که در بین کاربران با استقبال مواجه شده است. مایکل جراد تایسون معروف به مایک تایسون، متولد ۳۰ ژوئن ۱۹۶۶ در بروکلین نیویورک است. او مشت‌زن بازنشسته آمریکایی و جوان‌ترین قهرمان بوکس حرفه‎ای سنگین وزن و یکی از مشهور‌ترین شخصیت‌های ورزشی دنیاست.

تایسون که زندگی پر فراز و نشیبی داشت در سال ۱۹۹۲ به حبس محکوم شد و این حبس آغازی بر زندگی جدید او بود. به گفته‌ مایک او در زندان با فردی که قبلا ستاره‌ NBA بود آشنا شد که این آشنایی منجر به دوستی و در نهایت به مسلمان شدن مایک ختم شد. او پس از مسلمان شدن نام خود را به ملک عبدالعزیز تغییر داد.

مایک برای انجام مناسک عمره مفرده در سال ۱۹۸۹ به عربستان سعودی رهسپار شد. او درمورد این سفر گفته است: بسیار خوشحالم که توانستم به این سرزمین مقدس سفر و از اماکن دینی و اسلامی دیدن کنم. این بوکسور مسلمان در ادامه در مورد اولین لحظه‌ای که مسجدالنبی را دید گفت: تا وارد مسجد النبی شدم، نتوانستم جلوی اشک‌هایم را بگیرم، چرا که می‌دانستم وارد یکی از باغ‌های بهشت شده ام.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۰۴

۰۴ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

81475

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک