151213 290 255x300 - ماجرای مفقود شدن سها رضانژاد به کجا کشید؟ترکمن نیوز: فرماندار کردکوی از تغییر روند جستجوها برای یافتن زن جوان مفقود شده در ارتفاعات جهان‌نما خبرداد و گفت: کارگروهی تخصصی در ستاد مدیریت بحران این شهرستان برای بررسی کارشناسی عملیات جستجو شکل گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  ابراهیم قدمنان اظهار کرد: در این کارگروه با حضور نیروهای متخصص امنیتی، انتظامی، هلال‌احمر و هیات کوهنوردی، در بالاترین سطح به‌صورت کارشناسی شده کار جستجو بررسی می‌شود تا بتوان به یک جمع‌بندی منطقی و قانع‌کننده‌ رسید.

وی افزود: در حال حاضر موقتا عملیات جستجو متوقف شده تا بعد از انجام کار کارشناسی، هر نقطه‌ای که تشخیص داده شد باید بررسی شود، این کار صورت گیرد.

فرماندار کردکوی بیان کرد: با توجه به پیگیری موضوع از سوی کارگروه تخصصی، تا اطلاع ثانوی ورود شهروندان و مسافران به منطقه گردشگری شهرستان در ارتفاعات جهان‌نما ممنوع است.

پنجشنبه ۱۴ تیرماه سها رضانژاد به همراه گروهی از طبیعت گردان از تهران به منطقه جهان‌نما در ارتفاعات کردکوی سفر کرد. به گفته اعضای این گروه، وی از صبح جمعه بعد از خارج شدن از چادر دیگر برگشت. تاکنون با وجود تلاش‌های مستمر نیروهای امدادی، ردی از وی پیدا نشد./ ایسنا

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۲۴

۳۰ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

79366

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک