غیربهداشتی آرامستان علی آباد کتول 300x169 - ماجرای دفن غیربهداشتی در آرامستان علی آباد کتول چه بود؟ترکمن نیوز:  رئیس مرکز بهداشت استان گلستان در رابطه با دفن فردی فوت شده بدون حضور ناظر مرکز بهداشت علی آباد کتول توضیح داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در پی انتشار خبری مبنی بر رعایت نکردن اصول بهداشتی دفن در قبرستان‌های علی آباد کتول و بدون حضور ناظر مرکز بهداشت در رسانه‌ها به سراغ رئیس مرکز بهداشت استان گلستان رفتیم و علت ماجرا را جویا شدیم.

ناهید جعفری رئیس مرکز بهداشت گلستان در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران گفت: بعد از انتشار خبری مبنی بر رعایت نکردن اصول بهداشتی در دفن افراد فوت شده در علی آباد کتول سریعا موضوع را از مسئول بهداشت شهرستان پیگیر شدیم.

وی افزود: رئیس مرکز بهداشت شهرستان علی آباد کتول علت حضور نداشتن ناظر مرکز بهداشت در قبرستان را دیر اعلام کردن مسئولان قبرستان برای اجرای مراسم دفن عنوان کردند.

جعفری ادامه داد: در تمام قبرستان‌های شهرستان‌های استان گلستان در ایام شیوع ویروس کرونا کفن و دفن‌ها به صورت تمام بهداشتی و با حضور ناظرین مرکز بهداشت انجام شده و این مورد تنها نمونه‌ای بوده که بدون نظارت دفن شده است.

رئیس مرکز بهداشت استان گلستان گفت: اطمینان می‌دهیم در کفن و دفن افراد فوت شده تمام موازین بهداشتی رعایت می‌شود و این مورد منتشر شده در فضای مجازی و رسانه‌ها تنها یک مورد بوده و دیگر شاهد چنین چیزی نخواهیم بود.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۵۳

۳۰ فروردین ۱۳۹۹

کد خبر :

73524

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک