امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    122394

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    13:45 | ۱۹ مرداد ۱۴۰۲

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

بندر ترکمن 300x225 - لغو قرارداد اسکله بندرترکمن عایدی مناسبی را به شهر بر می‌گرداندترکمن نیوز:  شهردار شهر بندرترکمن گفت: لغو قرار داد اسکله عایدی مناسبی را برای شهرداری و شهروندان بندرترکمن دربر دارد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار ترکمن، رحمان قاضی لار در جلسه تقدیر از خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار، یکی از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری ترکمن بهبود طرح ترافیک در سطح شهر خواند و گفت: آسفالت ریزی در بندرترکمن به دلیل فرسودگی‌های ایجاد شده از ضرورت‌های اصلی این شهرداری بوده است. بنابراین ما دوازده هزار تن آسفالت به میزان پانزده میلیارد تومان را به این کار مهم اختصاص دادیم که مبنای اصلی کار روکش معابر اصلی می‌باشد.

در ایام نوروز و در فصل تعطیلات تابستانی بیشترین حجم ورود گردشگران از سمت شهرستان کردکوی می باشد که اکثرا مراجعات و بازدیدها از محوطه اسکله و خرید از بازارچه محلی و بازگشت به مبدا از مسیر یاد شده می باشد. لذا بهره برداری از کنارگذر شرقی و غربی شهر به جهت کاهش بار ترافیکی از مسیرهای اصلی، جزو مهم‌ترین کارها و اقدامات به حساب می آید.

قاضی‌لار، یکی از اهداف تغییر کاربری در فلکه مخدومقلی فراغی را حل مشکل عبور ماشین‌های سنگین از دور میدان و بالاخص کامیون داران عنوان کرد و افزود: تعریض این محوطه کمک شایانی به روان سازی ترافیک کرده است. یکی از موارد تاخیر در اجرای این پروژه زمانبر بودن موارد قانونی و وقت گیر بودن دریافت ادوات لازم از شهرهای دور دست بوده است، لیکن این نوید را می دهم که با تکمیل پروژه و اجرای طرح فضای سبز، همچنین تعبیه آب نما و نورپردازی مناسب بتوانیم کاری بی نظیر را به مردم ارائه دهیم.

شهردار بندرترکمن بازخورد اقدامات بعمل آمده را مثبت ارزیابی کرد و یادآور شد: در بحث مرمت پارک رسیدگی به پارک شهید حافظی را به دلیل گلایه های عنوان شده از سوی شهروندان را مورد توجه قرار دادیم که اخیرا افتتاح شده است. به علاوه تعمیر پل هوایی جنب ایستگاه را به انجام رساندیم. این پل بسیار فرسوده شده بود به نحوی که استاندار لازم برای عبور و مرور مردم را در خود نداشت. از دیگر اقدامات مهم بعمل آماده لغو قرار داد چهل و پنج ساله اسکله بندرترکمن بود. این فرایند هم اکنون آخرین مراحل قانونی خود را سپری می کند و بزودی عایدی مناسبی را متوجه این شهر خواهد کرد.

قاضی‌لار از مدیران کانال ها خواست تا با معرفی جادبه های شهر بندرترکمن در معرفی قابلیت های این شهر به گردشگران سهم بسزایی را ایفا نمایند. شهردار بندرترکمن انتقاد از سوی کابران را امری اجتناب ناپذیر دانست و خاطر نشان ساخت: انتظار بنده از اصحاب قلم به دست این است که انتقادات و پیشنهاد سازنده خود را با این شهرداری در میان بگذارند. قدر مسلم مطالبی در که در خبرگزاری های رسمی منتشر می شوند از دید همه کاربران استانی و استان های دیگر می گذرد و برای ما مهم است که پاسخ های شفاف به انتقادات و طرح های پیشنهادی داده شود.

گزارش از: طاهر جانی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز