امروز : دوشنبه ۰۳ آبان ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۵,۶۵۰

ریال

|

دمای هوای شهر

photo ۲۰۲۰ ۱۲ ۳۰ ۱۷ ۰۶ ۱۹ 300x300 - لزوم توسعه کشاورزی قراردادی با مشارکت تشکل‌های تعاون روستاییترکمن نیوز: مدیر تعاون روستایی گلستان بر لزوم توسعه کشاورزی قراردادی با مشارکت اتحادیه‌ها و تعاونی‌های کشاورزی، روستایی و تولید استان تاکید کرد .

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  نور محمد کوچکی تحقق کشاورزی قراردادی را راهکار رفع مشکلات تولید و بازار محصولات کشاورزی عنوان کرد و گفت: مشارکت اتحادیه‌ها و تعاونی‌های کشاورزی، روستایی و تولید در توسعه کشاورزی قراردادی این استان ضروری است .
کوچکی بیان‌داشت: تعاون روستایی از همکاری اتحادیه‌ها، تعاونی‌ها و تشکل‌های بخش کشاورزی در موضوعات رفع موانع تولید و تامین و توزیع نهاده‌های مورد نیاز بخش کشاورزی استقبال می‌کند .
مدیر تعاون روستایی استان با اشاره به ضرورت ارائه راهکار برای حذف واسطه‌های غیرضروری در بازاررسانی محصولات کشاورزی تصریح کرد: طرح روستا بازار به منظور عرضه عمده محصولات کشاورزی با همکاری استارت‌آپ‌های بخش کشاورزی به صورت آزمایشی به زودی در این استان آغاز می‌شود .

این نشست با حضور مجموعه هلدینگ و گروه صنعتی میهن با مدیر، معاونان، روسای ستادی تعاون روستایی استان و شهرستان و مدیران عامل اتحادیه‌ها، تعاونی‌ها و تشکل‌های روستایی ،کشاورزی و تولید که در محل سالن جلسات تعاون روستایی گلستان برگزار شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز