مدیر تعاون روستایی گلستان مطرح‌کرد:

photo ۲۰۲۰ ۱۲ ۳۰ ۱۷ ۰۶ ۱۹ 300x300 - لزوم توسعه کشاورزی قراردادی با مشارکت تشکل‌های تعاون روستاییترکمن نیوز: مدیر تعاون روستایی گلستان بر لزوم توسعه کشاورزی قراردادی با مشارکت اتحادیه‌ها و تعاونی‌های کشاورزی، روستایی و تولید استان تاکید کرد .

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  نور محمد کوچکی تحقق کشاورزی قراردادی را راهکار رفع مشکلات تولید و بازار محصولات کشاورزی عنوان کرد و گفت: مشارکت اتحادیه‌ها و تعاونی‌های کشاورزی، روستایی و تولید در توسعه کشاورزی قراردادی این استان ضروری است .
کوچکی بیان‌داشت: تعاون روستایی از همکاری اتحادیه‌ها، تعاونی‌ها و تشکل‌های بخش کشاورزی در موضوعات رفع موانع تولید و تامین و توزیع نهاده‌های مورد نیاز بخش کشاورزی استقبال می‌کند .
مدیر تعاون روستایی استان با اشاره به ضرورت ارائه راهکار برای حذف واسطه‌های غیرضروری در بازاررسانی محصولات کشاورزی تصریح کرد: طرح روستا بازار به منظور عرضه عمده محصولات کشاورزی با همکاری استارت‌آپ‌های بخش کشاورزی به صورت آزمایشی به زودی در این استان آغاز می‌شود .

این نشست با حضور مجموعه هلدینگ و گروه صنعتی میهن با مدیر، معاونان، روسای ستادی تعاون روستایی استان و شهرستان و مدیران عامل اتحادیه‌ها، تعاونی‌ها و تشکل‌های روستایی ،کشاورزی و تولید که در محل سالن جلسات تعاون روستایی گلستان برگزار شد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۲۷

۱۰ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

87851

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک