امروز : جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

طیار کجایی 300x200 - قرجه طیار کجایی؟ دقیقا کجایی؟اخبار انتخاباتتورکمن نیوز: تلاش های غیر رسمی برای انتخابات مجلس آغاز شد و مدعیان انتخابات با برگزاری نشست های مداوم به دنبال جلب نظر مردم و دعوت از طیف ها، گروهها و صنوف مختلف برای همراهی با خود هستند.

بر اساس شنیده ها در حوزه گنبد هم شهرام کوسه غراوی، عبدالله رستگار، حکیم گلدی زاده … به شدت فعال شده اند و با توجه به ضعف عملکرد قره جه طیار در ۳ سال گذشته و البته انتقادهایی که این روزها به وضوح و بدون تعارف از عملکرد وی می شود؛ احتمال قرار گرفتن وی در میان ۵ نفر برتر روزهای پایانی انتخابات دور از ذهن تصور می شود اما مطلبی که به شدت حتی ذهن حامیان نزدیک وی در انتخابات گذشته را می آزارد این است که قره جه طیار در طول ۳ سال گذشته دقیقاً پیگیر وضع کدام قانون در حمایت از مردم حوزه انتخابیه خود بوده است؟

در حوزه های کشاورزی، دامپروری و صنعت چه دسته گلی به سر به منطقه زده است؟

با وجود هشدار و مکاتبه رسمی استاندار سابق با وزیر نیرو در خصوص مشکل لایروبی گرگانرود که در حادثه سیل اخیر زندگی دهها هزار نفر از مردم ترکمن را با فلاکت و بدبختی پیوند زده است؛ قره جه طیار به مردم بگوید دقیقا چه اقدامات و پیگیری هایی برای پیشگیری از فاجعه و رفع مشکل انجام داده است؟

با کدام مسئول و وکیل و وزیر جلسه داشته و چه نتایجی حاصل شده است؟؟؟

اصلا جناب ایشان به مردم بگوید در طول ۳ سال گذشته چند بار برای پیگیری موضوعات مهم گنبد و یا ترکمن صحرا یقه وزرا را گرفته است؟

ما می دانیم که هیچ جلسه ای برای پیگیری در کار نبوده است و هیچ دلی برای مشکلات مردم نلرزیده است ولی افسوس و صد افسوس که برخی افراد اسم و رسمشان نمایندگی مردم است ولی رفتارشان در جامعه به گونه ای است که انگار آمده اند تا به جای خدمت، بر مردم حکومت کنند !

یکی نیست از قره جه طیار بپرسد وقتی رئیس هتاک فدراسیون سوارکاری به قوم نجیب ترکمن توهین کرده است شما دقیقا چه کرده اید؟ آیا جز این است که برای دلخوشی و فریب مردم ترکمن تنها چند جمله افاضات داشته اید تا در انتخابات این دوره بتوانید از آن برای عوامفریبی و کسب آرا بهره بگیرید؟

دقیقا چه کرده اید؟

لطفاً به مردم بگویید در خصوص جبران خسارات کشاورزان ترکمن که در سیل اخیر زندگی شان نابود شد؛ چه تاجی بر سر مردم زجر کشیده و بی پناه زده اید؟

باید تاسف خورد برای کسانی که از روز اول نمایندگی به جای شیفتگی برای خدمت به مردم محروم ، شب و روزشان برای پیروزی در انتخابات بعدی سپری می شود هر چند این مردم خوب می دانند که دیگر نباید به ظاهر افراد اعتماد کرد !

ارسال از: شهروند خبرنگار

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

  • حمید

    نویسنده محترم تاکنون مراجعه ای به دفتر نماینده یا خود ایشان داشته اند و خواستار توضیح شده اند یا بی اطلاعی و عدم پیگیری خود را به پای نماینده شهرستان نوشته اند ؟ آیا مدرکی دال بر عدم پیگیری دارند یا صرفا چون خودمطلع نبوده اند زبان به هتاکی گشوده اند ؟ واقعا صرفا چون قرار است در انتخابات کاندیدایی را مطرح کنیم فاز اول طرحمان تخریب نماینده فعلی است ؟

  • بهرام یوسفی

    سلام انسان وقتی مطالب فوق رو میخونه احساس ناراحتی میکنه مطالب به نظر میاد مغرضانه باشه مثلا یه جا میگه بابت سوارکاری . . . بعد هنوز تموم نشده حرفهای متناقض میزنه انگار نماینده مجلس مسبب تمامی بدبختیهاست میشه بگه خودش بود چیکار میکرد همین الان با بودن خودش در این دنیا چیکارکرده آقای طیار رو نمیشناسم ولی برارش رو خوب یادمه خونه اش تو بهارستان مهمانخانه مردم گنبد بود این یکی بدون اینکه منو بشناسه با گشاده رویی جوابم رو داد وبرای رفع مشگل مرا به کارمند بانک آقای مرجانی جهت پیگیری معرفی کرد خوب بودن مگه به چی میگند در غیر اینصورت خودت رو معرفی بکن تا آشنا بشیم به همدیگه کمک کنیم

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز