ghatl 1azar - قاتل جسد زن سوخته گالیکشی دستگیر شداجتماعی-ترکمن نیوز-  قاتل زن ۳۰ ساله‌ای که جسدش ۳۰ مهرماه امسال در شهرستان گالیکش کشف شده بود شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمنهای ایران،  ۳۰ مهرماه سال جاری جسد زن سوخته‌ای در اطراف ایستگاه فشار گاز میرزاپالنگ گالیکش کشف شد.

این جسد که توسط مردم کشف و به پلیس ۱۱۰ اطلاع داده شد، به صورت سوخته در محل کشف شده و هیچگونه علائمی برای شناسایی بر روی جسد به دلیل سوختگی وجود نداشت که کارآگاهان پس از نمونه‌برداری، نمونه‌ها را برای آزمایش «دی ان ای» به پزشکی قانونی ارسال کردند.

پس از ۱۵ روز از کشف جسد خانمی به آگاهی شهرستان گالیکش مراجعه کرده و اعلام کرد که دخترش به منزل دامادشان مراجعه کرده و از آن روز به بعد هیچ اثری از دخترش نیست و دامادشان نیز پاسخ‌های نامناسبی در این خصوص ارائه می‌دهد.

بر همین اساس کارآگاهان با انجام آزمایش «دی ان ای» از این خانم به این نتیجه رسیدند که دختر مفقود شده این خانم گالیکشی همان جسد سوخته‌ کشف شده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان در خصوص شناسایی و دستگیری قاتل بیان کرد: همسر مقتول پس از چند مرحله تحقیقات دچار تناقض‌گویی‌های شدیدی شد و با توجه به اعتیاد این فرد به مواد مخدر، احتمال وقوع جرم توسط این فرد افزایش یافت.

مجتبی مروتی تاکید کرد: با دستور قضایی متهم بازداشت شد که شب گذشته در تحقیقات تکمیلی به جرم خود اعتراف کرد.

وی اضافه کرد: متهم که مردی ۴۲ ساله است بیان کرد که به دلیل اختلافات خانوادگی که با همسرش داشته، شب حادثه وی را به منزلش برده و ابتدا با تبر ضربه‌ای به سر مقتول وارد کرده و سپس وی را خفه کرده است.

مروتی بیان کرد: متهم پس از ارتکاب به قتل جسد را به محل کشف جسد برده و با استفاده از بنزین سوزانده تا ردی از جسد باقی نماند.

رئیس پلیس آگاهی گلستان خاطرنشان کرد: متهم پس از تکمیل شدن پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد./فارس

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۵۰

۰۱ آذر ۱۳۹۶

کد خبر :

6677

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک