امروز : سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

ناصری ترکمن نیوز 5 300x187 - فیلم/ناصری: پنج هزار و 300 میلیارد ریال بودجه مصوب شهرداری گنبدکاووس/کاشت بیش از 12 میلیون گل و گیاهترکمن نیوز – رئیس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس از تصویب بودجه پنج هزار و 300 میلیارد ریالی برای سال 1401 شهرداری گنبدکاووس خبر داد و گفت 70 درصد آن در بخش عمرانی و 30 درصد نیز در بخشهای دیگر هزینه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ پرویز ناصری در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: اسفندماه مناسب ترین فصل کشت درخت و گل و گیاه است و به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری تاکنون بیش از 3 هزار اصله نهال در سطح شهر غرس شده است.

وی افزود: 12 میلیون نهال گل و گیاه برای توسعه فضای سبز در سطح شهر، پارک ها، بولوار و ادارات مختلف، مساجد و اماکن عمومی در نظر گرفته شده است که تاکنون 6 میلیون آن کاشت شده و همچنان عملیات توسعه فضای سبز شهری ادامه دارد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر با اشاره بر خبری خوش برای شهروندان گنبدی تاکید کرد: 150 میلیارد ریال برای برنامه های ورزشی شهر درنظر گرفته شده است تا علاوه بر اسپانسری والیبال بتوانیم از سایر ورزش ها و استعدادهای بلقوه شهر گنبدکاووس حمایت نماییم.

وی خاطرنشان کردبا حضور دکتر غلامی از وزارت کشور توافق اولیه راه اندازی سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری گنبدنیز صورت گرفته و به زودی شاهر تاسیس این سازمان ورزشی در شهرداری خواهیم بود تا دیگر بلحاظ قانونی نیز در جهت حمایت از ورزش و تیمداری مسئله نداشته باشیم.

گزارش و مصاحبه از: یاشار نیازی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز