شهرداری فولاد سیرجان - فولاد سیرجان به سختی گنبد را شکست دادترکمن نیوز:  تیم فولاد سیرجان در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر مردان در جدالی پنج سته موفق به شکست شهرداری گنبد شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هفته دهم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، امروز (دوشنبه) با شش دیدار به صورت متمرکز در خانه والیبال تهران و سالن فدراسیون پیگیری شد.

در پنجمین مسابقه این هفته و در سالن فدراسیون والیبال، تیم‌های شهرداری گنبد و فولاد سیرجان به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان رضا تندروان به سختی و سه بر دو حریف گنبدی خود را شکست دادند.

شاگردان عظیم جزیده در ست های اول و دوم ۲۸ بر ۲۶ و ۲۵ بر ۱۹ قهرمان نیم فصل را شکست دادند اما در ست های سوم و چهارم با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۲۰ مغلوب این تیم شدند تا ست حساس پنجم تعیین کننده برنده نهایی این مسابقه باشد.

فولاد سیرجان در ست پنجم نیز رقابت بسیار نزدیکی با گنبد داشت و در نهایت ۱۵ بر ۱۳ پیروز شد تا در نهایت سه بر دو به هفدهمین برد خود در این رقابت ها دست یابد و در رتبه سوم باقی بماند.

مرتضی اکرمی و میثم پارسه داوران اول و دوم این مسابقه بودند که به مدت دو ساعت و ۳۱ دقیقه طول کشید. تیم شهرداری گنبد در ست سوم این مسابقه کارت تاخیر دریافت کرد.

صابر کاظمی از تیم فولاد سیرجان با کسب ۲۶ پوئن، امتیازآورترین بازیکن این مسابقه شد و متین تکاور نیز با کسب ۱۷ امتیاز بهترین بازیکن شهرداری گنبد بود.

محمدحسین شفقی و محمد ابراهیم‌زاده نیز به عنوان ناظران داوری و فنی، نظارت بر این دیدار را بر عهده داشتند.

خلیل آزمون پیشکسوت والیبال گنبد و پدر سردار آزمون میهمان ویژه این مسابقه بود و رقابت دو تیم را از نزدیک نظاره‌گر شد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۳۴

۱۳ بهمن ۱۳۹۹

کد خبر :

89581

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک