امروز : سه شنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

7 300x200 - فوت ۳۳۱ نفر در تصادفات جاده‌ای امسال گلستانترکمن نیوز: رئیس پلیس راه گلستان گفت: سال گذشته ۲۸۸ فوتی در تصادفات جاده ای گلستان ثبت شد که این عدد در ۱۱ ماه سال جاری به ۳۳۱ نفر رسیده و ۱۵ درصد افزایش را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  محمود شهرکی، شامگاه دوشنبه در گفتگوی ویژه خبری صداوسیمای گلستان اظهارکرد: در ۱۱ ماه نخست سال، بیشترین حادثه در جاده‌های گلستان مربوط به محور علی آبادکتول به آزادشهر با ۲۲ فوتی و ۲۹۶ مجروح بوده و محورهای گرگانکردکوی با ۲۲ فوتی و ۲۵۱ مجروح، مسیر گرگان– فاضل آباد با ۱۸ فوتی و ۲۳۹ مجروح، مینودشتآزادشهر با ۱۴ فوتی و ۴۳ مجروح، آق قلا به بندرترکمن با ۱۱ فوتی و ۶۴ مجروح، محور روستایی یساقی- بندرترکمن با ۱۰ فوتی و ۳۲ مجروح و کمربندی علی آبادکتول با ۹ فوتی و ۸۴ مجروح در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

رئیس پلیس راه گلستان افزود: براساس آمار پزشکی قانونی در سال ۱۴۰۰ تعداد ۲۸۸ فوتی ناشی از تصادف در جاده‌های گلستان ثبت شده که این عدد در سال جاری به ۳۳۱ نفر رسیده است و ۱۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

وی بیان کرد: همچنین تعداد مجروحان در سال گذشته، دو هزار و ۴۳۹ نفر بوده که با افزایش ۲۷ درصدی در سال جاری به سه هزار و ۹۰۷ نفر افزایش یافته است.

شهرکی با اشاره به ناایمن بودن ۶۳ بریدگی‌های استان، ادامه داد: در ماه‌های گذشته ۳۴۲ تصادف در بریدگی‌های استان روی داده است.

رئیس پلیس راه گلستان گفت که گلستان پنج هزار و ۲۵۰ کیلومتر راه داشته که ۳۰۸ کیلومتر آن بزرگراهی، ۷۵۱ کیلومتر آن اصلی، ۲۵۴ کیلومتر آن فرعی، و سه هزار و ۹۳۷ کیومتر راه روستایی است.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز