مدیرکل پزشکی قانونی گلستان خبر داد:

اجتماعی-ایتنانیوز-  مدیرکل پزشکی قانونی گلستان از کشته شدن  ۳۰۵ گلستانی در ۶ ماه نخست امسال در تصادفات جاده‌ای خبر داد.

fot 16a 300x209 - فوت ۳۰۵ گلستانی در تصادفات جاده‌ای

به گزارش پايگاه خبري تحليلي ترکمن‌هاي ايران،  حسین زارعی در جمع خبرنگاران درباره آمار وقوع کشته‌شدگان تصادفات در استان اظهار داشت: تعداد کشته‌های تصادفات در استان گلستان امسال ۳۰۵ نفر بود که ۲۵ درصد نسبت به مدت مشابه پارسال رشد را نشان می‌دهد در حالی که در کشور این آمار در کشور کاهش را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه این ۳۰۵ نفر در تصادفات درون شهری و برون شهری گلستان جان خود را از دست داده‌اند، گفت: از این تعداد ۲۳۴ نفر مرد و ۷۱ نفر زن بودند در حالی که پارسال این آمار ۱۹۵مرد و ۴۱ زن بودند.

زارعی خاطر نشان کرد: بیشترین کشته ها دراین مدت موتورسوران یا راکبان آنها بودند که از ۳۰۵ کشته تصادفات ۱۱۴نفر موتورسوار بودند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان گلستان افزود: ۱۸۷ مورد از تصادفات در جاده‌های برون شهری و ۴۴ مورد در درون شهری‌های استان رقم خورده و شهرستان گرگان، آزادشهر، مینودشت و رامیان بیشترین میزان کشته‌شدگان جاده‎ای استان گلستان را دارند.

زارعی تصریح کرد: امیدواریم با رعایت قانون توسط رانندگان و تلاش بیشتر ادارات مرتبط از جمله راه و شهرسازی، پلیس راه، راهنمایی و رانندگی و دیگر ادارات، شاهد کاهش هر چه بیشتر حوادث رانندگی و تلفات ناشی از آن باشیم./تسنیم

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۴۰

۱۶ آبان ۱۳۹۶

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک