امروز : یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۴,۷۱۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    82415

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    11:00 | ۲۰ شهریور ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

اخذ رای در گلستان 300x193 - فعالیت ٢٤٤ شعبه اخذ راي در گلستان/احتمالا مهلت انتخابات تمدید نمی‌شودترکمن نیوز:  استاندار گلستان گفت: ٢۴۴ شعبه اخذ رای مهیا و ماسک و مواد ضدعفونی هم در شعب فراهم شده است و از مردم عزیز تقاضا داریم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس شامگاه چهارشنبه ۱۹ شهریور در برنامه گفتگوی ویژه خبری سیمای مرکز استان ضمن تشکر از صدا و سیما و رسانه های خبری در عرصه انتخابات تصریح کرد: همه فرآیندهای انتخاباتی آماده و فراهم است و با توجه به بازدید امروز از حوزه انتخابیه کردکوی به عنوان مرکز حوزه انتخابیه آمادگی کامل عوامل مشهود بود.

وی افزود: در این دوره در هر شعب یک کارشناس بهداشت مستقر و نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی را انجام می دهد.
استاندار گلستان گفت: ٢۴۴ شعبه اخذ رای مهیا و ماسک و مواد ضدعفونی هم در شعب فراهم شده است و از مردم عزیز تقاضا داریم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
دکتر حق شناس ضمن تشکر از هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی ادامه داد: در دوره قبل ۶٨ درصد در حوزه غرب استان مشارکت داشتیم  و در حال حاضر ١٩٨ هزار نفر واحد شرایط رای دادن هستند.
وی با اشاره به زمان انتخابات در روز جمعت گفت: احتمالا مهلت انتخابات در ساعت ١٨ تمام و زمان اخذ رای تمدید نخواهد شد و از مردم می خواهم در اول وقت پای صندوق های اخذ رای حاضر شوند.
استاندار گلستان خاطر نشان کرد: همه عوامل اجرایی غربالگری شده اند و اطمینان خاطر وجود دارد که آلوده نیستند.
دکتر حق شناس یادآور شد: هر دو کاندیدا دعوت شده اند و متعهد به رعایت موارد تذکر داده شده هستند و همچنین برنده انتخابات حق راه اندازی کارناوال شادی ندارد و اگر چنین اتفاقی بیوفتد حتما این موارد گزارش و در تایید و یا رد صحت انتخابات موثر هست.
استاندار گلستان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اگر روزانه کمتر از ۴۵ بستری داشته باشیم زرد و اگر بیشتر ۴۵ بستری داشته باشیم قرمز می شویم.
دکتر حق شناس بیان کرد: با بازشدن مدارس و دانشگاه کمی نگرانی ها افزایش یافته که باید مردم با جدیت پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند.
وی ادامه داد: در تبلیغات انتخابات بعضی از هواداران کاندیدا پروتکل ها را رعایت نکردند که باعث ایجاد نگرانی شده است.
دکتر حق شناس تصریح کرد: در هر صندوق متوسط ١٠ نفر فعالیت می کنند که در مجموعه بیش از ٣ هزار نفر در فرایند برگزاری انتخابات مشارکت دارند.
وی گفت: سهم نمایندگان مجلس در توسعه بسیار زیاد است و از مجمع نمایندگان استان به جهت همفکری و تعامل در راستای پیشبرد اهداف و پروژه های توسعه ای استان تشکر و قدردانی می کنم.
استاندار گلستان با اشاره به زلزله رامیان اظهار کرد: از مسىولین شهرستان رامیان به جهت اینکه یک ساعت بعد از وقوع زلزله در منطقه و امورات را پیگیری کردند تشکر میکنم. برای اولین بار در استان در کمتر از ۴٨ ساعت کلنگ اخداث منازل آسیب دیده به زمین زده شد و امیدواریم تا رسیدن فصل زمستان بتوانیم این منازل را تحویل دهیم
لازم به ذکر است مردم حوزه انتخابیه غرب استان شامل شهرستان های کردکوی, بندرگز, بندرترکمن و گمیشان جمعه ۲۱ شهریور برای انتخاب هفتمین نماینده مجلس استان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی پای صندوق های رای خواهند رفت.
اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز