اخذ راي در گلستان 300x193 - فعالیت ٢٤٤ شعبه اخذ راي در گلستان/احتمالا مهلت انتخابات تمدید نمی‌شودترکمن نیوز:  استاندار گلستان گفت: ٢٤٤ شعبه اخذ راي مهيا و ماسك و مواد ضدعفوني هم در شعب فراهم شده است و از مردم عزيز تقاضا داریم پروتكل هاي بهداشتي را رعایت کنند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس شامگاه چهارشنبه ۱۹ شهریور در برنامه گفتگوی ویژه خبری سیمای مرکز استان ضمن تشكر از صدا و سيما و رسانه های خبری در عرصه انتخابات تصریح کرد: همه فرآيندهاي انتخاباتي آماده و فراهم است و با توجه به بازدید امروز از حوزه انتخابيه كردكوي به عنوان مركز حوزه انتخابيه آمادگی کامل عوامل مشهود بود.

وی افزود: در اين دوره در هر شعب يك كارشناس بهداشت مستقر و نظارت بر رعايت پروتكل هاي بهداشتي را انجام مي دهد.
استاندار گلستان گفت: ٢٤٤ شعبه اخذ راي مهيا و ماسك و مواد ضدعفوني هم در شعب فراهم شده است و از مردم عزيز تقاضا داریم پروتكل هاي بهداشتي را رعایت کنند.
دکتر حق شناس ضمن تشکر از هيات هاي اجرايي، نظارت و بازرسي ادامه داد: در دوره قبل ٦٨ درصد در حوزه غرب استان مشاركت داشتيم  و در حال حاضر ١٩٨ هزار نفر واحد شرايط راي دادن هستند.
وی با اشاره به زمان انتخابات در روز جمعت گفت: احتمالا مهلت انتخابات در ساعت ١٨ تمام و زمان اخذ راي تمديد نخواهد شد و از مردم مي خواهم در اول وقت پاي صندوق هاي اخذ راي حاضر شوند.
استاندار گلستان خاطر نشان کرد: همه عوامل اجرايي غربالگري شده اند و اطمينان خاطر وجود دارد كه آلوده نيستند.
دکتر حق شناس یادآور شد: هر دو كانديدا دعوت شده اند و متعهد به رعايت موارد تذكر داده شده هستند و همچنین برنده انتخابات حق راه اندازي كارناوال شادي ندارد و اگر چنين اتفاقي بيوفتد حتما اين موارد گزارش و در تاييد و يا رد صحت انتخابات موثر هست.
استاندار گلستان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اگر روزانه كمتر از ٤٥ بستري داشته باشيم زرد و اگر بيشتر ٤٥ بستري داشته باشيم قرمز مي شويم.
دکتر حق شناس بیان کرد: با بازشدن مدارس و دانشگاه كمي نگراني ها افزايش يافته كه بايد مردم با جديت پروتكل هاي بهداشتي را رعايت نمايند.
وی ادامه داد: در تبليغات انتخابات بعضي از هواداران كانديدا پروتكل ها را رعايت نكردند كه باعث ايجاد نگراني شده است.
دکتر حق شناس تصریح کرد: در هر صندوق متوسط ١٠ نفر فعاليت مي كنند كه در مجموعه بيش از ٣ هزار نفر در فرايند برگزاري انتخابات مشاركت دارند.
وی گفت: سهم نمايندگان مجلس در توسعه بسيار زیاد است و از مجمع نمايندگان استان به جهت همفكري و تعامل در راستاي پيشبرد اهداف و پروژه هاي توسعه اي استان تشكر و قدرداني مي كنم.
استاندار گلستان با اشاره به زلزله رامیان اظهار کرد: از مسىولين شهرستان راميان به جهت اينكه یک ساعت بعد از وقوع زلزله در منطقه و امورات را پيگيري كردند تشكر ميكنم. براي اولين بار در استان در كمتر از ٤٨ ساعت كلنگ اخداث منازل آسيب ديده به زمين زده شد و اميدواريم تا رسيدن فصل زمستان بتوانيم اين منازل را تحويل دهيم
لازم به ذکر است مردم حوزه انتخابیه غرب استان شامل شهرستان های کردکوی, بندرگز, بندرترکمن و گمیشان جمعه ۲۱ شهریور برای انتخاب هفتمین نماینده مجلس استان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی پای صندوق های رای خواهند رفت.
انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۰

۲۰ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

82415

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک