دام گنبدکاووس 300x169 - فعالیت میدان دام گنبدکاووس در صورت رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتیترکمن نیوز:  معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه گنبدکاووس گفت: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان در مورد بیماری کرونا باز شدن میدان دام شهرستان منوط به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ فرزانه جعفری در جلسه بررسی وضعیت میدان دام با توجه به شیوع بیماری کرونا اظهار کرد: در حال حاضر هرگونه تجمع و ازدحام جمعیت در حوزه شهرستان خطرآفرین بوده و سلامت شهروندان را به خطر می اندازد.
وی تصریح کرد: با وجود اینکه میدان دام گنبدکاووس بزرگترین میدان دام کشور بوده و در خرید و فروش و تعیین قیمت دام در کشور تاثیر بسزایی دارد اما بخاطر سلامت شهروندان در حال حاضر تعطیل است.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به خرید و فروش غیرمجاز دام و فعالیت دستفروشان در اطراف میدان دام ادامه داد: در آستانه عید قربان هستیم و تعطیلی میدان دام اجتناب ناپذیر است بنابراین فعالیت مجدد این میدان منوط به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در محوطه دام و افرادی که در آن فعالیت دارند خواهد بود.
وی خاطر نشان کرد: با تصمیمات گرفته شده در جلسه قرار است ظرف مدت یک هفته شرکت پیمانکاری طرح تونل ضدعفونی کننده خودرو و افرادی که وارد و خارج می شوند را در ورودی درب میدان دام جانمایی و طراحی کنند ضمن اینکه تمام پروتکل های بهداشتی مانند زدن ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در محوطه میدان دام اجباری شود.
جعفری گفت: خرید وفروش غیرمجاز دام و فعالیت دستفروشان در اطراف محوطه دام غیر بهداشتی بوده که با تشکیل تیمی از جهاد کشاورزی،نیروی انتظامی،بهداشت،تعزیرات حکومتی،دامپزشکی و نظارت در داخل و خارج میدان دام تمامی آنها جمع آوری شده و در صورت تکرار با آنها برخورد قاطع خواهد شد

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۱۴

۱۵ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78420

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک