امروز : جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۴۴,۲۹۰

ریال

|

دمای هوای شهر

های ورزشی گلستان 300x199 - فعالیت انجمن های ورزشی در 2400 مدرسه گلستان آغاز شدتورکمن نیوز فعالیت های انجمن های ورزشی در ۲۴۰۰ مدرسه گلستان آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان در افتتاحیه المپیاد ورزش دانش آموزی در گنبدکاووس گفت: تربیت نسلی شاداب و با نشاط و پویا و تربیت نسلی چند بعدی ازجمله اهداف نظام آموزش و پرورش است که در کنار فراگیری علوم مختلف، باید مورد توجه مدیران آموزش و پروش بوده و برای آن برنامه ریزی گردد.

احسان گوهری راد عنوان کرد: درسال جاری انجمن های ورزش دانش آموزی بازوان توانمند اجرایی فعالیت های ورزشی در مدارس خواهند بود و به همراه المپیاد ورزشی در کلیه مدارس اجرایی می شود ودر کنار آن ۱۴۰ هزار دانش آموز به صورت فعال در سراسر استان در المپیاد های ورزشی دانش آموزی شرکت خواهند داشت.

گوهری راد افزود: در راستای عملیاتی نمودن سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش و تمرکز بر ساحت های تربیتی، زیستی، بدنی و همچنین اخلاقی و اجتماعی دانش آموزان (در مدارس دولتی و غیر دولتی، شاهد، استعداد های درخشان و …) و بر اساس راهکارهای موجود در سند تحول بنیادین، المپیاد ورزشی درون مدرسه ای پایه گذاری شده و این مهم را با استفاده از ظرفیت عظیم مدارس که به عنوان اصلی ترین و تاثیر گذارترین کانون حضور دانش آموزان می باشد، اجرایی خواهیم نمود.

وی در پایان بر انتخابات انجمن های ورزشی دانش آموزی و استفاده از ظرفیت ایشان در اجرای هر سه مرحله المپیاد ( افتتاحیه- اجرای مسابقات- اختتامیه) تاکید کرد.

در ادامه رضا طبرسا معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش گفت: انجمن های ورزش دانش آموزی با هدف افزایش نقش دانش آموزان در پیشبرد فعالیت های ورزشی مدارس اعم از برنامه و فوق برنامه درس تربیت بدنی و توسعه نهضت داوطلبی در نظام تعلیم و تربیت در ۲۴۰۰مدرسه استان گلستان آغاز به کار کرده اند و درهمین راستا یکهزار سری کاور تهیه و در مدارس سراسر استان توزیع گردید.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز