مراوه تپه 300x294 - فضای مجازی فرصتی برای معرفی جاذبه‌های گردشگری و صنایع دستیترکمن نیوز:  نماینده شرق گلستان پنجشنبه ۶ مرداد پس از افتتاح دفتر ارتباط مردمی خود در شهرستان مراوه‌تپه و تعدادی از پروژه‌های این شهرستان، در نمایندگی اداره میراث فرهنگی شهرستان مراوه‌تپه حضور یافته و با سرپرست و تعدادی از هنرمندان این شهرستان دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ رضا آریانپور با اشاره به وجود استعدادهای گردشگری ، فرهنگی و صنایع دستی این شهرستان گفت: شهرستان مراوه تپه دارای ظرفیتهای بسیار خوبی در زمینه گردشگری و صنایع دستی دارد.

وی افزود: فضای مجازی فرصت خوبی برای معرفی جاذبه های گردشگری، صنایع دستی میباشد و در فضای مجازی میشود تولیدات صنایع دستی را بخوبی معرفی و باعث جذب سرمایه گذار شده و به خارج از شهرستان ارسال نمود.

آریانپور گفت: برای همکاری در خصوص توسعه گردشگری و صنایع دستی آماده هرگونه کمک و همکاری با نمایندگی اداره میراث فرهنگی این شهرستان هستم .

سرپرست نمایندگی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مراوه تپه نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور نماینده شرق گلستان گفت: این شهرستان دارای هنرمندانی هستند که با وجود سرمایه اندک و مکان نامناسب تولیدات خود را با استفاده از فضای مجازی به خارج شهرستان و استان معرفی و صادر مینمایند که در صورت حمایت میتوانند باعث رونق اشتغال و سرمایه در شهرستان گردند.

عطابردی خانی با اشاره مصوبه جلسه شورای اداری، با حضور استاندار گلستان در شهرستان خواستار ارتقاء جایگاه نمایندگی اداره میراث فرهنگی این شهرستان شد .

وی همچنین خواستار تامین نیرو، تعمیر ساختمان قدیمی و تجهیزات اداری نمایندگی اداره میراث فرهنگی و پیگیری رفع مشکلات هنرمندان این شهرستان شد.

در این دیدار دو تن از بانوان هنرمند که تولیدات خود را به خارج از استان معرفی نموده و باعث ایجاد زمینه جذب سرمایه برای شهرستان شده بودند مشکلات خود را عنوان نموده وخواستار حمایت شدند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۷

۰۶ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

81617

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک