امروز : پنجشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

اخبار ترکمن – یاشار نیازی: چهل روز بیشتر از حکم سرپرست جدید هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس می‌گذرد.

گنبدکاووس 8 300x135 - فصل برگزاری کورس پاییزه گنبدکاووس نزدیک است/هواداران نگران کشمکش‌های ریاست هیئت سوارکاری

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  فصل تابستان رو به پایان است و چند روز دیگر برگ‌ریزان پاییز، زیر سم اسبان کورس خش خش خواهد کرد اما شهروندان، هواداران ورزش اسبدوانی، مربیان اسب و در راس همه مالکین همچنان نگران بلاتکلیفی مدیریت هیئت سوارکاری گنبدکاووس هستند.

بر اساس شنیده‌ها و طی تماس‌های تلفنی با مدیریت ترکمن نیوز از طرف مالکین و علاقمندان مسابقات اسبدوانی همچنان وضعیت مدیریت جدید علامت سوالی بزرگ همراه با تعجب است که آیا برنامه کورس‌ها مشخص شده است؟! آیا مسابقات اسبدوانی پاییزه به موقع آغاز خواهد شد؟!! و با این سوالات ابراز نگرانی می‌کنند.

برخی خبرنگاران ورزشی‌نویس نیز تماس‌هایی با سرپرست جدید  اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس و همچنین سرپرست جدید هیئت سوارکاری داشته و جویای احوال شده‌اند.

طبق گفته منابع آگاه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان گنبد گفته است: هر وقت رئیس جدید برای اداره ورزش مشخص می‌شود معمول است با مدیریت و رئوسای هیئت‌های ورزشی همکاری می‌کند و در صورت مشاهده عدم توانمندی برای تغییر و جایگزینی آنان اقدام و نیروهای جدید را معرفی می‌کند.

گنبدکاووس۲ 300x153 - فصل برگزاری کورس پاییزه گنبدکاووس نزدیک است/هواداران نگران کشمکش‌های ریاست هیئت سوارکاری

بر اساس گفته رئیس اداره تربیت بدنی گنبد (البته نیاز به مصاحبه مستقیم با ایشان هست) و طبق آخرین حکم صادر شده اداره ورزش (ساسان معین) همچنین حکم ریاست هیات سوارکاری استان، سرپرست قانونی در حال حاضر جلیل خسروی می‌باشد.

بنابر این ورزش جوانان طبق گفته خود ایشان باید با سرپرست حال حاضر مدتی را همکاری داشته باشند و ایشان را در مدیریت و برنامه‌ریزی کورس‌ها و مجموعه سوارکاری محک بزنند و در صورت اطمینان از انتخاب رئیس سابق ورزش و جوانان و همچنین با ارزش نهادن به حکم و امضای رئیس هیئت سوارکاری استان گلستان (سردار ناصر رزاقیان) باید از خسروی حمایت کنند و در صورت تشخیص عدم لیاقت مدیریت صحیح و اصولی طبق مستندات می‌تواند شخصی دیگر را برای این سمت به هیات استان معرفی نمایند.

بیشتر بخوانید:

کلاف سردرگم مدیریت هیئت سوارکاری گنبد

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز