طعنه گنبدی 300x300 - فرهنگسرای شهرستان گنبدکاووس تا پایان سال 1400 به بهره برداری می‌رسدترکمن نیوز: شهردار گنبدکاووس از بهره برداری فرهنگسرای این شهرستان با متراژ ۲ هزار متر مربع و ۷۰ میلیارد ریال اعتبار تا پایان سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  منصور طعنه گنبدی در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اظهار کرد: این فرهنگسرا در ضلع شمالی گنبدکاووس (خیابان بعثت) ساخته شده و تلاش می کنیم تا دهه فجر سال آینده به بهره برداری برسد.

طعنه گنبدی تصریح کرد: نخستین فرهنگسرای شهرستان گنبدکاووس با تخصیص ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار در سال جاری و ۴ میلیارد تومان در سال آینده ساخته و تا پایان سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: این فرهنگسرا دارای سالن مطالعه، سالن همایش، کتابخانه و مکانی به عنوان نگهداری منابع کتاب می باشد.

شهردار گنبدکاووس از تامین زمین مورد نیاز احداث سرای محله در منطقه موسوم به باغ اعتصامی واقع در خیابان خیام شمالی خبر داد و گفت: اعتبار مورد نیاز این طرح از محل منابع ستاد بازآفرینی شهری تامین شده که می‌توان از این مکان به عنوان کتابخانه نیز استفاده کرد.

وی تصریح کرد: این قطعه زمین که بخشی از زمین پنج هزار مترمربعی ساخت بوستان محل ها در بلوار جرجان است، به شرط تامین اعتبار توسط اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان، برای احداث کتابخانه عمومی در اختیار این نهاد قرار می‌گیرد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۲۹

۰۶ بهمن ۱۳۹۹

کد خبر :

89227

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک