اخبار اجتماعیتورکمن نیوز معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس با تاکید برضرورت انعکاس عملکردهای دولت به مردم خاطرنشان کرد: رویکرد برنامه های هفته دولت مردمی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، عبدالقدیر کریمی روز پنجشنبه در نشست با خبرنگاران به مناسبت هفته دولت گفت: عملکرد دولت، عملکرد نظام است و رسانه ها باید در کنار نقدهای خود، عملکردهای شاخص دولت به مردم را نیز منعکس کنند.
وی افزود: برخی رسانه ها و خبرنگاران بدون توجه به موفقیت ها و عملکردهای مثبت دولت، تنها رویکرد انتقادی دارند.

photo 2017 08 24 12 37 37 300x218 - فرماندار ویژه گنبدکاووس: رویکرد برنامه‌های هفته دولت مردمی است

کریمی با اشاره به افزایش ۱۰۰ درصدی اعتبارات تملک دارایی گنبدکاووس درسال جاری نسبت به سال قبل، اضافه کرد: اعتبارات تملک دارایی امسال افزون بر یک هزار میلیارد ریال پیش بینی شده که از عملکردهای خوب شهرستان است.
وی با تبریک هفته دولت تصریح کرد: در این هفته نیز ۲۶۱ طرح عمرانی، تولیدی، اقتصادی و اشتغالزا باهزینه یک هزار و ۲۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۳۵۵ نفر به بهره برداری رسیده و یا عملیات اجرایی آن شروع می شود.
فرماندار ویژه گنبدکاووس ادامه داد: بیشتر این طرح ها از طرح های بزرگ بوده و در مناطق روستایی و محروم و مرزی اجرا شده است.
کریمی افزود: مرکز تروما شرق گلستان، سد لاستیکی، مرکز پزشکی هسته ای، پارکینگ طبقاتی و گازرسانی به روستاهای مرزی از مهمترین طرح‌های افتتاحی هفته دولت امسال است.
وی افزود: در هفته دولت امسال ۱۵۰ برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی و اجتماعی نیز در سطح شهرستان اجرا می شود.
کریمی با اشاره به نقش رسانه ها در اطلاع رسانی تصریح کرد: خبرنگاران از بازوان قوی در پیگیری مطالبات مردم و نیز پل ارتباطی مردم و مسئولان هستند.
دراین جلسه که بخشدار مرکزی گنبدکاووس و معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه این شهرستان حضور داشتند به سوالات خبرنگاران پاسخ داده شد.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است.

 

گردآوری: گروه خبر تورکمن‌نیوز

https://telegram.me/TurkmensNews

منبع: irna.ir/golestan

 

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۲۵

۰۲ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

249

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک