امروز : چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

|

نرخ ارز :

ریال

|

دمای هوای شهر

مدیرعامل باشگاه: به باشگاه ایرانیان و مردم گنبدکاووس توهین شده است

فدراسیون والیبال داری مافیای عظیمی است

اخبار ورزشی-ایتنانیوز-  مدیرعامل باشگاه والیبال کارت اعتباری ایرانیان با اشاره به ادعای فدراسیون مبنی بر جعلی بودن قرارداد بازیکنان این تیم، گفت: فدراسیون به باشگاه ایرانیان و مردم گنبدکاووس توهین کرده است.

mvalibal2 20m 300x225 - فدراسیون والیبال داری مافیای عظیمی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ورزشی ترکمن،  به نقل فارس، امیر سلیمانی بامداد امروز در گفت‌و‌گوی زنده با سیمای گلستان پیرامون بحران ایجاد شده در مورد تیم والیبال ایرانیان گنبدکاووس و تصمیم فدراسیون برای حذف تیم از لیگ برتر اظهار کرد: در ابتدا باید تاکید کنم که حق مردم گنبدکاووس و تیم ایرانیان ضایع شدنی نسبت و این حق متعلق به شخصی در فدراسیون و یا هر مقامی نیست که بخواهد آن را از مردم ترکمن صحرا و گنبدکاووس بگیرد.

وی با بیان اینکه مگرمی‌شود یک شخص بلند شود و بخواهد مردم یک شهر را از حق خود محروم کند، افزود: در جریانات پیش آمده و بیان ادعاهایی از جمله چک و قراردادهای جعلی به ما و مردم شهرستان گنبدکاووس توهین شده است و ما این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه والیبال کارت اعتباری ایرانیان با انتقاد از ادبیات رئیس سازمان لیگ والیبال و خلق‌الساعه خطاب کردن تیم ایرانیان گنبدکاووس، خاطرنشان کرد: باید پرسید که خلق‌الساعه تیم‌های ریشه‌دار و باسابقه بیش از ۵۰ سال در والیبال گنبدکاووس هستند و یا مدیرانی که ظرف یک شب در فدراسیون مدیر شده‌اند؟

سلیمانی با تاکید بر اینکه تا آخرین لحظه پای حقوق مردم گنبدکاووس خواهم ایستاد، ادامه داد: اما مسوولان فدراسیون باید نسبت به حرف‌ها و تهمت‌هایی که زده‌اند به مردم و قانون پاسخگو باشند و بگویند چرا این مطالب را بیان کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در لیگ ۱۲ تیمی ما چهار تیم متعلق به شهرداری‌ها، دو تیم متعلق به خودروسازان، یک تیم متعلق به بانک، یک تیم استانداری و یک تیم نیز نظامی است، تصریح کرد: سوال ما این است که مگر لیگ برتر چند تیم خصوصی دارد که فدراسیون این‌گونه با تیم ایرانیان گنبدکاووس رفتار می‌کند؟

مدیرعامل باشگاه والیبال کارت اعتباری ایرانیان با بیان اینکه روابط عمومی فدراسیون والیبال به تشویش اذهان عمومی پرداخته است، گفت: فدراسیون به دنبال مدیران بله قربان‌گو بوده و مدیرانی می خواهد که بتواند به آنها سرمربی تحمیل کند که من از این دست مدیران نیستم.

سلیمانی با اشاره به اینکه فدراسیون والیبال دارای مافیای عظیمی در درون خود است، اضافه کرد: ما از این دوستان سوال کردیم که درآمد سامانه ۳۰۶۰ به کجا می‌رود و میلیاردها تومان درآمدهای والیبال در کجا هزینه شده است.

وی با ابراز ناراحتی از برخورد نامناسب فدراسیون با تیم ایرانیان، تاکید کرد: انتظار داریم فدراسیون والیبال همانطور که نامه زده و حذف تیم ما را از لیگ برتر اعلام کرده‌ است با نام‌ها‌ی بازگشت تیم ما را به اطلاع عموم برساند.

 

گردآوری:گروه خبر ایتنانیوز

https://telegram.me/ITNANews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز