امروز : پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

rah 26d 300x209 - عملیات اجرایی هفت طرح راه روستایی گنبدکاووس در دهه فجر آغاز می شودگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  رئیس اداره راه و شهرسازی گنبدکاووس گفت: عملیات اجرایی هفت طرح عمرانی درحوزه راه های ارتباطی و نیز راه روستایی این شهرستان در ایام دهه فجر امسال آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  عباس فرامرزی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار جمهوری اسلامی ایران گفت: از این طرح ها که برای آن در مجموع مبلغ 9 میلیارد و 529 میلیون ریال از اعتبارات ملی و استانی هزینه می شود، پنج طرح به بهره برداری رسیده و عملیات اجرایی دو طرح دیگر آغاز می شود.
وی افزود: اجرای بیس و آسفالت راه روستاهای بهرام آباد و جلاین تپه، بهسازی و آسفالت دو روستای عطا آباد و سارلی سفلی و اجرای هفت فقره ‘پل باکسی’ درمسیر جاده اینچه برون از طرح های افتتاحی راه و شهرسازی در دهه فجر امسال است.
فرامرزی اضافه کرد: عملیات اجرایی، بهسازی و آسفالت راه روستای قره ماخر به روستای اوزین بوغاز و بهسازی و آسفالت راه روستای کاکا به حالی آخوند نیز درایام دهه فجر امسال آغاز می شود.
رئیس اداره راه و شهرسازی گنبدکاووس یادآور شد: علاوه بر این طرح ها، در سال جاری راه برخی روستاهای این شهرستان از جمله ‘خیرخوجه نجف، خیرخوجه سفلی، داده الوم، اوبه پلنگ، محمدآباد، ایمر ملاسازی، انور آباد، حسین آباد و سلاق غایب’ با مبلغ تقریبی 40 میلیارد ریال از محل منابع ملی و استانی، بهسازی و آسفالت شد.
فرامرزی، بهسازی و مرمت 23 فقره ابنیه و پل در جاده های روستایی با اعتبار 6 میلیارد و 100 میلیون ریال، بازگشایی پنج کیلومتر از جاده تزانزیتی موسوم به نفت با اعتبار 10 میلیارد ریال و پرداخت 40 میلیارد ریال دیون این جاده و اجرای آسفالت معابر سایت مسکن مهر تقی آباد و پیرحاجی با توزیع قیر رایگان به مقدار 396 تن به شهرداری گنبدکاووس را از دیگر اقدامات اداره راه و شهرسازی این شهرستان در سال جاری برشمرد.
وی اضافه کرد: در حوزه شهرستان گنبدکاووس در مجموع یک هزارو 150 کیلومتر راه اصلی، فرعی، روستایی و مرزی وجود دارد که 630کیلومتر آن راه روستایی است.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز