TN 1 6 300x188 - عظیم جزیده: اسیر تجربه بازیکنان خوب شهداب یزد شدیم/ کارشناس والیبال: تیم شهرداری گنبد بازی بسیار زیبا و با کیفیتی ارائه داشتترکمن نیوز: سرمربی تیم شهرداری گنبد گفت: بازیکنان تیم ما نسبت به دور رفت به لحاظ روحی و روانی تغییرات بسیار خوبی را داشته‌اند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عظیم جزیده پس از شکست تیمش برابر شهداب یزد در هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال، اظهار کرد: شرایط فیزیکی و روحی بازیکنان به درجه مطلوب و همپای تیم‌های سطح بالای جدول دارد می‌رسد و رو به جلو داریم حرکت می‌کنیم.

جزیده ترکمن نیوز 1 300x300 - عظیم جزیده: اسیر تجربه بازیکنان خوب شهداب یزد شدیم/ کارشناس والیبال: تیم شهرداری گنبد بازی بسیار زیبا و با کیفیتی ارائه داشتوی بیان داشت: همانطور که مسابقه امروز را شاهد بودید بازی بسیار با کیفیتی از هر دو تیم دیدیم اما ما اسیر تجربه بازیکنان خوب شهداب شدیم.

جزیده تصریح کرد: شهداب تیم بسیار کاملی ساخته هم از لحاظ مهره‌ای و تیم ما با همه تلاش و جنگندگی که داشت در این بازی کم آوردیم.

سرمربی تیم شهرداری گنبد افزود: شاید در گیم سوم می‌توانستم به برخی بازیکنانم مثل چوگان استراحت بدم اما از طرفی تیم ذخیره‌های خودرا که بسیار جوان و کم تجربه هستند نیز باید مدیریت کنم.

وی تصریح کرد: قصد داریم شخصیت والیبالی بازیکنان جوانمان را از الان بسازیم و مطمئن هستیم در آینده آنها از والیبالیستای مطرح کشورمان خواهند شد.

در ادامه کارشناس والیبال شبکه ورزش نیز گفت: تیم شهرداری گنبد در آغاز این فیلم نتایج خوب و عجیب غریبی را کسب کرده است.

علی شاکری افزود: عظیم جزیده تیم بسیار خوبی را ساخته و پرداخته کرده و با اینکه اکثریت بازیکنانش کم تجربه و جوان هستند اما بسیار جنگنده بازی می‌کنند و از همه مهمتر در بازی همدیگر را حمایت می‌کنند.

شاکری عضو سابق تیم ملی والیبال تاکید کرد: تیم شهرداری گنبد ارزش زیادی به هر توپ قائل بود و با توپگیری‌های خوب از همان پوئن یک تا آخر جنگندگی را داشت و بازی را رها نمیکرد.

سرمربی شهداب یزد نیز اظهار کرد: گنبد تیم بسیار خوبی هست و امروز هم به لحاظ فنی و هم به لحاظ احساسی فوق‌العاده بازی کردند بازیکنان خودمان نیز با بازی خوبشانبه رده چهارم جدول لیگ صعود کردند.

TN 2 6 300x188 - عظیم جزیده: اسیر تجربه بازیکنان خوب شهداب یزد شدیم/ کارشناس والیبال: تیم شهرداری گنبد بازی بسیار زیبا و با کیفیتی ارائه داشتامید غیاثی تاکید کرد: والیبالیست‌های شهرستانی میان و در تهران بازی می‌کنند به هر حال خستگی فکری و جسمی دارند و تمام تلاشمان را می‌کنیم که به پلی آف برسیم.

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: ۲ والیبالیست امروز شهداب یزد (میکائیل تاجر، سلیم چپرلی) والیبالیست‌های خوب و با تجربه ترکمن صحرا هستند که مقابل تیم بومی گنبد بازی بسیار خوبی را ارائه کردند و امتیازهای تأثیرگذاری را برای شهداب یزد کسب کردند.

در این دیدار بازیکنان گنبدی در گیم اول کاملا مشخص بود که با آنالیز خوب از بازی شهداب به میدان آمدند و بازیکنانی چون تاجر را توانستند به خوبی مهار کنند و در ادامه با تعویض‌های خوبی که غیاثی سرمربی همتای جزیده انجام داد توانستند ۳ کیم را به خوبی مدیریت کند هرچند که بازی بسیار پایاپای پیش رفت اما نتیجه ۳ بر ۲ به نفع شهداب حاصل شد و توانست یک رده دیگر در جدول لیگ صعود نماید.

گزارش از: یاشار نیازی

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبد

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۵۲

۲۴ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

88621

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک